W jaki sposób wybrać właściwą butelkę na wodę?

Czy orientujesz się, co jest zasadniczym składnikiem ciała człowieka? To woda – płyn, bez którego nie przeżyliśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez jedzenia mamy szansę przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody wytrzymamy maksymalnie tydzień. Jest nam potrzebna do życia, a dziennie powinniśmy wypijać około 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, w takich wypadkach niniejsza ilość może wzrosnąć do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz zmuszony raz na kilka dni kupować zgrzewki wody, wystarczy odpowiednia butelka na wodę z filtrem.

butelka na wodę

Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo, iż na rynku jest wiele butelek, jakie możemy wykorzystać, to na wyjątkową uwagę zasługuje jedna z nich. To butelka z filtrem węglowym, która sprawi, że nareszcie nie będziesz musiał wnosić do domu 5-litrowych baniaków bądź następnych butelek oraz buteleczek. Czym się wyróżnia? To nade wszystko butelka wielokrotnego użytku, dlatego będziemy mogli ją wykorzystywać przez długi czas, wystarczy tylko systematycznie zmieniać filtr węglowy, który jest jej najważniejszym elementem.

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie bojąc się o zanieczyszczenia, jakie dostają się wraz z nią. Filtr eliminuje wszystko co niebezpieczne, jednocześnie zachowując cenne dla organizmu pierwiastki oraz minerały. Nie trzeba czekać na filtrowanie wody, gdyż dochodzi do tego automatycznie razem z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest także niebywale stylowa, zatem możemy wziąć ją ze sobą praktycznie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy nadejdzie czas ich wymiany – a wystarcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.

Nie wahaj się! odwiedź nasz pełen opis (https://4stronysmaku.pl/wino-dla-dzieci/) i poleć go wszystkim. Wszyscy odniesiecie korzyść! To istotne, żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego.

butelka

Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com

Warto też nabyć dzbanek z filtrem, by korzystać z czystej wody również w domu. Autor:

Nasz organizm w ponad połowie swojej objętości złożony jest z wody, zatem trzeba uzupełniać jej braki.

Jeżeli uważasz, że te informacje są wartościowe, to odsyłam do strony www (https://e-hunter.pl/smycz-regulowana-dla-psa) – w tamtym miejscu również są podobne dane, które warto zobaczyć.

Nie warto zastępować jej napojami lub zbyt słodkimi sokami, gdyż sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie skutecznie eliminuje z naszego organizmu szkodliwe toksyny i pokonuje wiele dolegliwości, a zwłaszcza tych związane z żołądkiem, w tym zaparć bądź wzdęć. Dlatego jak najszybciej kupmy opisaną butelkę, a codziennie będziemy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem wody i zadbamy o swoje zdrowie.