Nowe smartfony od firmy Samsung. Czy po raz kolejny wywołają ogólny zachwyt?

Aktualnie smartfony są bardzo powszechne, posiadać je może tak naprawdę każdy – nawet dzieci, dziadkowie. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez nowe modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon mimo to smartfonowi nie równy. Istnieją przecież telefony, które swój okres szczytu przetrwają maksymalnie jeden sezon i takie, które stały się już kultowe. Zaliczają się do nich telefony Samsunga. Oficjalnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt niezawodny i bardzo nowoczesny, sprzęt , który nie ulega modzie i ponadczasowy. Tak miała się sprawa z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 pomimo, że już kilkuletni, nadal cieszy się dużą popularnością i posiada wszystkie najważniejsze aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 a także Samsung Galaxy a5. Telefon swoim designem przypomina poprzedników, jest jednak sporo smuklejszy. Przeznaczony jest dla ludzi młodych, dynamicznych, doceniających styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od stycznia tego roku – SAMSUNG Galaxy A3 czarny.

Konsumenci i miłośnicy systemu Android oraz produktów od Samsunga, będę zachwyceni sposobnością dużego wyboru produktów. Do wyboru mają sporo wersji kolorystycznych – przykładowo klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny. Smartfony można już kupić w cenie od 1199 zł.

W przypadku, gdy masz ochotę zbadać taką kwestię też od innej strony, przeczytaj więcej w tym tekście (firetms.com/), gdyż on również ją przedstawia.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, lecz trochę większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do modelu A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 Mpix aparat fotograficzny oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Wyjątkowym, nieco bardziej subtelnym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Posiada jasną, błękitna obudowę i wyróżnia spośród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Zobacz więcej tu: .

Podsumowując po raz kolejny marka Samsung pokazała, że idzie naprzód, podążając za najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Co więcej wyrobiła sobie rzeszę wiernych fanów i od dobrych paru lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsung – szczególnie smartfony, jest bardzo dobry a system Android jest bardzo intuicyjny, łatwy w obsłudze i stworzony z dużą precyzją.