Nowoczesne urządzenia w celu ułatwienia działania. Zwłaszcza w zakresie obsługi klienta to konieczne

Elektroniczny system obsługi klienta wskazany jest dla obiektów i sieci firm, w których bardzo ważnym kierunkiem działalności jest obsługa klienta. Aktualnie ciężko sobie wyobrazić działanie w poszczególnych branżach dokładnie bez takiej technologii. Jest to rozwiązanie bardzo innowacyjne. Stanowi połączenie oprogramowania, które stosuje najbardziej nowatorskie technologie z techniką elektronicznych kart zbliżeniowych oraz narzędziami kontrolowania dostępów.

Niezwykle popularnym narzędziem są karty rfid, coraz bardziej używane w różnych miejscach. Coraz więcej firm wprowadza najbardziej innowacyjną generację oprogramowania.

Sprawdź, co zamieszczono w najświeższej ofercie (http://www.manta.com.pl/product-category/agd/) – to też dotyczy tej samej kwestii, więc na pewno też Cię zaciekawi!

Równocześnie, poprzednie wersje są skontrolowane i spokojni dają radę. To jest niezwykle obiecujące, ponieważ dobra relacja ceny do zagwarantowanych opcji, przekonuje kolejne osoby do skorzystania z tej nowoczesnej technologii.

elektroniczny system

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Poza tym, pojawia się możliwość dobierania konfiguracji systemu w różnorodnych wariantach. Na przykład możemy wybrać bardzo złożone użycie, a będzie to na przykład obsługa szafek poprzez karty zbliżeniowe czy kierowanie tablicami świetlnymi, po bardziej ciekawe cenowo i mniej skomplikowane typy. Są dedykowane urządzenia tego typu do obsługiwania wskazanych branż, do fitnessu, torów rolkowych czy placów zabaw dla dzieci. Jak to działa? Można to prześledzić poprzez sytuację na basenie. Po dostaniu specjalnego paska zbliżamy się do wejścia. Należy przyłożyć pasek do czytnika, który znajduje się na bramce. Po akceptacji paska świeci się zielona lampka sygnalizująca, że można przejść. Więcej o elektronicznym systemie kontroli dostępu.

Po przekroczeniu bramki uaktywnia się czas pobytu. Jednocześnie, najczęściej jest tak, że klient ma 10 minut na zmianę odzieży, a po tym czasie zaczyna się rozliczanie czasu standardowego. Taki identyfikator umożliwia klientowi dostać się na dany obiekt, otwierać szafki w przebieralniach czy bramek przepuszczających go do stref dla niego wyznaczonych. To bardzo komfortowe, że można tego używać. Jak wskazują doświadczenia rozmaitych firm tego typu urządzenia zupełnie się sprawdzają, więc w przyszłości znacznie więcej firm będzie to stosować.

Może Cię zainteresować: