Co wiadomo o telebimach? Sprawdzają się podczas festynów i innych tego typu zdarzeń. A czy mogą być groźne?

Telebim to przedmiot skonstruowany z diod ledowych, który ma możliwość emitować wielkoformatowy obraz. Telebimy gwarantują niczym nie zakłócane szanse przestrzenne i dynamiczne, gwarantują w tym samym czasie pokazywane dowolnych animacji i wyświetlany obraz telewizyjnego. Jednocześnie co niezwykle istotne, telebimy nie obligują do ponoszenia kosztów druku.

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com
Przekaz reklamowy na ekranach z diodami, czyli telebimach, od kilkunastu lat wykorzystywana jest z powodzeniem na całym globie. Przynosi ona ciekawe możliwości ciekawego pokazania zalet firmyczy sprzedawanej rzeczy. Reklamy na telebimach to okazja poprawy rozpowszechnienia marki, a zazwyczaj przyczyniają się do znacznego odzwierciedlenia we wzroście aktywności sprzedaży. Obecnie telebim cieszy się wielkim zainteresowaniem. Ma je bardzo wiele przedsiębiorstw, szczególnie te przedsiębiorstwa, które zajmują się planowaniem koncertów, festiwali czy pozostałych wydarzeń z branży rozrywkowej – więcej informacji na www.

Przykładowo, w czasie koncertu, osoby, które znajdują się najdalej od sceny nie widzą zbyt dużo. Na szczęście mogą to dostrzec dzięki telebimom, gdyż pokazywane jest na nich w powiększeniu, wszystko co aktualnie odbywa się na scenie. To wręcz konieczne w czasie dużych imprez, których liczba co roku wzrasta. To jednak rzutuje na popularność telebimów i ich udziału w aktualnie prosperującym rynku.

Czy zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to idź dalej ogrodzenia żaluzjowe i przeglądnij tam następne frapujące wpisy. Nie zwlekaj!

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Nieliczni myślą czy telebim może być szkodliwy, gdyż podobnie jak w przypadku do mnóstwa innowacyjnych urządzeń, tak w stosunku do telebimu jawi się wiele kontrowersji – telebim w Radomiu w Centrum Handlowym Leclerc. Zwraca się uwagę na to, że światło może być za mocne, szczególnie po zmroku. Wiele się mówi także o telebimach zamieszczanych w pobliżu drogi.

Mogą one oślepiać kierowców, ponieważ przekazy, które jawią się na ekranach zmieniają się za szybko, zaś światło jest zbyt intensywne. Naturalnie, nieliczne tego rodzaju wątpliwości są zasadne, chociaż nie pojawiły się jeszcze wyczerpujące dane na ten temat. Co do światła na koncertach, to to samo można w końcu rzec o światłach estradowych, czy o za głośnym dźwięku w kinie. Natomiast, jeżeli mowa o telebimach przy drogach, to jest w tym nieco prawdy, ponieważ światło od nich bijące jest czasami za mocne, zbyt blisko są ulokowane przy drogach.