Naturalne kosmetyki – sklep internetowy www.organicum.pl

Już od paru tygodni funkcjonuje na Polskim rynku portal. W nowym serwisie firma prezentuje szeroką ofertę, w której można znaleźć wyłącznie kosmetyki ekologiczne, tworzone na bazie ekologicznych i organicznych składników, bez użycia konserwantów i sztucznych barwników.

kosmetyki

Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Źródło: http://www.flickr.com
W zakładce o nas znajdujemy informacje o tym że internetowy sklep powstał głównie po to, by każdy mógł poznać szeroką ofertę kosmetyków organicznych będących alternatywą dla zalewających nas sztucznych produktów i konserwantów. Każdy, to chce świadomie i skutecznie dbać o własne ciało i urodę powinien wybierać jedynie eko kosmetyki, przygotowywane z najlepiej wyselekcjonowanych składników naturalnych – tutaj dowiesz się więcej.

W sieci można poznać kosmetyki ekologiczne znanych marek m.in. Balm Balm, Doux Me, Erbaviva, Spiezia oraz kosmetyki Trilogy produkowane we Francji. Kosmetyki ekologiczne można rozpoznać przede wszystkim po obecności znaków odpowiednich certyfikatów na opakowaniach.

Czy chcesz zobaczyć niniejszy temat z odmiennej perspektywy? Jeśli tak, to zdobądź więcej info (https://zielonalapka.com/pl/p/pulapka-na-kuny-rynnowa%2C-zywolapka-rynnowa-przelotowa-na-gryzonie%2C-zywolapka-na-kuny/172), które umieszczone zostały na tej stronie.

W tej chwili na świecie działa około 30 organizacji przyznających certyfikaty ekologiczne, zrzeszonych w Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego (IFOAM).

kosmetyki

Autor: Mustela
Źródło: Mustela

Umieszczona w serwisie wyszukiwarka ułatwia odnalezienie interesującego produktu umieszczonego w jednej z 6 kategorii: twarz, ciało, mama&dziecko, zestawy, bestsellery oraz nowości. Wszystkie kosmetyki produkty posiadają szczegółowy opis swoich właściwości oraz użytych do ich produkcji składników . Ekologia jest coraz bardziej powszechne co potwierdzają różne akcje np.

Najchętniej wybierane przez użytkowników produkty to przede wszystkim
kremy naturalne, przeznaczone do pielęgnacji twarzy z olejkiem z dzikiej róży oraz efektowne zestawy kosmetyków, które mogą posłużyć jako unikatowy upominek dla bliskiej osoby.