Sprytne rozwiązania w przemyśle transportowym. Bezpieczny i komfortowy w użyciu AdBlue.

Stosunkowo na rynku zaistniał dobry preparat, wyglądem przypominający wodę. Jest bezbarwny i trwały, nietoksyczny i bezwonny. Jakość płynu AdBlue jest starannie kontrolowana pod kątem zgodności z obowiązującymi normami.

adblue

Autor: Duurzaam Bedrijfsleven
Źródło: http://www.flickr.com
Produkt sygnowany marką AdBlue to roztwór w destylowanej wodzie. Stężenie roztworu jest uwarunkowane koniecznością przystosowania wartości preparatu do temperatury krzepnięcia. Produkt będący czynnym ingrediencją AdBlue – to znaczy mocznik – bierze się z natury. Mocznik jest białym, krystalicznym proszkiem, również występujący naturalnie w naszym otoczeniu. Jest to trwała i nietoksyczna substancja, której ani przechowywanie, ani transport AdBlue nie jest obwarowany żadnymi ograniczeniami- zobacz więcej.

AdBlue w bardzo niskich temperaturach przechowywany jest w ogrzewanych zbiornikach. Złącza są również ocieplane, co powoduje bezawaryjność całego układu, dlatego na przykład niższa temperatura nie ma niekorzystnego wpływu na start. System AdBlue jest częścią układu oczyszczania. Jedyną konsekwencją zamarznięcia płynu jest czasowe, niecałkowite oczyszczanie spalin do momentu osiągnięcia przez silnik i układ wydechowy normalnej temperatury pracy.

Przechowywanie AdBlue (HML Nosewicz jednostka innowacyjno-wdrożeniowa-kliknij nasz link) to bardzo ważna kwestia, bowiem decydując się na zbiornik do przechowywania i dystrybucji AdBlue należy zwrócić uwagę na to, czy jest on dedykowany specjalnie do AdBlue, czy też jest to normalny pojemnik do przechowywania cieczy, na który nie powinniśmy się raczej decydować. Właściwe przechowywanie AdBlue daje pewność jego dobrego działania.

Interesuje Cię istotna propozycja (https://www.zielonalapka.com/pl/p/pulapka-na-kuny-rynnowa,-zywolapka-rynnowa-przelotowa-na-gryzonie,-zywolapka-na-kuny/172) zakupu podobnego towaru? Zapraszamy zatem do kliknięcia w podany link. W nim wyszukasz ich dużo więcej.

Można kupić zbiorniki na preparat AdBlue o kilku litrażach: od 30 do 120 l. Zbiorniki są zrobione z aluminium albo są plastikowe.

Transport AdBlue to kluczowy aspekt, bowiem płyn tego typu jest produkowany przez duże fabryki chemiczne oraz przez mniejszych producentów będących w stanie spełnić określone normy jakościowe, lecz wyposażyć się w niego można także na stacji benzynowej- więcej porad tutaj. W węźle dystrybucyjnym preparatu, począwszy od produkcji poprzez dystrybutora i przewoźnika, a skończywszy na odbiorcy końcowym, konieczne jest zapewnienie stałej jakości i czystości płynu, gdyż jakiekolwiek zanieczyszczenia mogą prowadzić do uszkodzenia układów w aucie.