Dodatki, które ożywią Twoje wnętrza

Zakup nowych mebli czy przeprowadzenie remontu wiąże się z poniesieniem niemałych kosztów. Aranżacja mieszkania może się po jakimś czasie jednak znudzić. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej postawić na dodatki, które sprawią, że wnętrza nabiorą nowego klimatu i wyglądu.

Drobne dodatki ożywiają ściany

Zastanawiasz się, jak ożywić wypłowiały kolor na ścianach, kiedy nie masz siły ani pieniędzy na przemalowanie pokoju? Zwróć uwagę na naklejki i tapety ścienne. Takie nowoczesne dodatki (zobacz polecamy stronę www.c-l.pl zapraszamy) do domu są relatywnie tanie, ale przede wszystkim pomogą Ci zmienić wygląd pomieszczenia. Chciałbyś patrzeć na wodospad podczas jedzenia obiadu? Nic trudnego! Zamawiasz ciekawą fototapetę i montujesz w jadalni. Po miesiącu możesz zmienić obraz, rozkoszując się na przykład widokiem wiecznie zielonego lasu czy kwitnącego ogrodu.

Dodatki ułatwiające organizację przestrzeni

Dzieci lubią rozrzucać zabawki po pokoju. Naturalne jest to, że nie lubią ich układać i porządkować. Postaw więc na akcesoria, które nadadzą wdzięku dziecięcemu pokoikowi i pozwolą zachować porządek. Pufa dla dzieci sprawdzi się w tej roli znakomicie. Po skończonej zabawie wszystkie pluszaki, lalki oraz klocki będą mogły znaleźć się w schowku. Innym pomysłem jest wykorzystanie plastikowych pojemników. Każdy z nich może zostać przeznaczony do przechowywania innych zabawek.

Równie ekscytujące artykuły znajdziesz w podobnym serwisie. Jeśli chcesz je poznać – zobacz pod linkiem wywóz śmieci ruda śląska, który jest tutaj.

W jednym mogą być trzymane samochodziki, a w innym puzzle. Pozwól dziecku zorganizować swój świat. Dzięki temu stanie się samodzielne.

Kolorowa pufa

Autor: Le Pukka Concept Store
Źródło: Le Pukka Concept Store
Ciekawe akcesoria kuchenne

Do kuchni kup nowy zestaw akcesoriów do gotowania, dzięki którym pomieszczenie nabierze kolorów i zachęci Cię do gotowania. Nie musisz kupować chochelki z czarną rączką – poszukaj oryginalnych przyborów, np. w kształcie krokodyla. Już sama rączka w kolorze żółtym rozjaśni Twoją białą i sterylną kuchnię.

Pomyśl także nad trzymaniem suszonych ziół i warzyw w swojej kuchni. Tak kiedyś robiły nasze babcie. Teraz jest to trend w aranżacji, który możesz swobodnie wykorzystać.