Z jakiego powodu telefony firmy Nokia cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, opis pary ciekawych modeli tego producenta.

Jeszcze przed kilkunastu laty, gdy nikomu nie śniło się jeszcze o dotykowych telefonach, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Co prawda inni producenci jakoś z nią konkurowali, lecz średnio im to wychodziło.

nokia 3710 fold

Autor: Camera Eye Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nokia przez ten czas wypuściła wiele kultowych urządzeń, a każda nowa premiera wywoływała ogromne zainteresowanie. Jak na tamten okres urządzenia te cechowały się bardzo dobrymi parametrami, wygodą użytkowania i długim czasem działania na baterii. Najprostsze nawet modele, takie jak nokia 3120c dawały użytkownikom spore możliwości, między innymi możliwość korzystania z Javy czy też aparat cyfrowy. Lecz niektóre miały dodatkowe możliwości, przykładowo nokia 3220 posiadała cyfrowy dyktafon a także możliwość wymiany stylizacyjnych wkładek pod obudową – .
fotos - firma

Autor: Creative Commons Uruguay
Źródło: http://www.flickr.com
W pewnej chwili dużą popularnością się cieszyły telefony otwierane, oczywiście Nokia także miała kilka modeli tego typu w swojej ofercie.

Sprawdź bez zwłoki wpis spod linku (http://www.iphonespecialist.co.uk/ipad-2-repair/), gdyż zapewne zaskoczy Cię to, jak niezwykle fascynujące materiały w tamtym miejscu się znajdują.

Niepozornym, ale równocześnie świetnie działającym urządzeniem takiego rodzaju jest nokia 3610 fold. Aparat ten zaliczał się do tych najtańszych, lecz wystarczająca jakość i długi czas pracy na bateriach spowodował, że był on chętnie kupowany. Także nokia 3710 fold była zaliczana do telefonów budżetowych, ale cechowała się paroma ciekawymi funkcjonalnościami.

Po pierwsze pozwalał na przesyłanie danych z szybkością 3G, dzięki czemu nie było w niej kłopotów z przeglądaniem internetu – sprawdź tutaj. Dodatkowo Nokia dała w nim mapy oraz GPS, co było niezwykle przydatne podczas jakiś dalszych podróży.