O czym nie mogą zapominać amatorzy kotów?

Niegdyś otaczano je wielkim kultem. W antycznym Egipcie, mitologii germańskiej i muzułmańskiej kulturze uznawane były za ucieleśnienia bogów. Przypisywano im wiele wielorakich magicznych mocy.
Obecnie nie są już tak wielbione, lecz nadal wzbudzaja duże zainteresowanie, a ich amatorów przybywa.

Jesteś w tej grupie? Zależy Ci na tym, aby zakupić kota? Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, musisz właściwie wszystko zorganizować a także zainwestować w parę potrzebnych towarów. Karma, legowisko, miski, kuweta – wymieniać można bez ustanku. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę żwirków. Rodzi się jednak pytanie: który wybrać? żwirek silikonowy dla kota (źródło oryginału) posiada znakomite właściwości absorbcyjne.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na powyższy temat? Zapraszamy w takim razie do nowej strony – po prostu naciśnij to zbiorniki ze stali nierdzewnej i przejdź do naszego portalu.

Pochłania wilgoć jak również wszelkie kłopotliwe zapachy. Ponadto, nie zbija się w bryły. Jest łatwy w zastosowaniu. Przyjazny dla otoczenia.

wyprawki dla kota

Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com

Warto nadmienić, iż bolączką wielu „kociarzy” są z całą pewnością psaożyty. Jak sobie z nimi poradzić? Na przekór temu, co mogłoby się wydawać rozwiązanie jest dość proste – kropelki na kleszcze-(zobacz przykłady).

To bardzo efektywny sposób walki z niepożądanymi „gośćmi”, którzy nastają na zdrowie, a nierzadko również i życie naszych czworonożnych ulubieńców.