Nowatorskie drony nagrywające obraz w technologii 3D

Nagrywanie w dzisiejszych czasach stało się szczególnie wyspecjalizowane oraz znajduje dużą grupę zaciekawionych. Rewelacyjnie działające i znakomicie funkcjonalne sprzęty umożliwiają dokonanie niemożliwego. Pozornie nieduże, lecz kompleksowe i znakomicie przygotowane do używania również przez amatorów sprzęty jak dron 3DR SOLO będą dobrym wyborem. Zróżnicowanie dostępnych obecnie modeli dostrzega się także w katalogach marek.

dron

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Znakomite ceny jak na tak kompleksowe sprzęty zachęcają do sprawdzenia atrakcyjnych rozwiązań. Dron z kamerą jest wyspecjalizowanym urządzeniem do nagrywania o niesamowicie prostym użytkowaniu (na Jego wielofunkcyjność doczekała się licznych słów zachwytu, więc mnóstwo osób weryfikuje, o co dokładnie chodzi. Drony stosowane są nie jedynie przez ekspertów, którym niesamowicie pasuje rejestrowanie w technice 3D, lecz także przez całkowitych amatorów. Nadajniki i odpowiednie aplikacje zadbają o to, by dron był idealnym do użytkowania urządzeniem.

dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Dron DJI Phantom 3 wyposażony w specjalną kamerę

Nowoczesny oraz wysoce funkcjonalny dron DJI Phantom 3 jest sprzętem na miarę oczekiwań dzisiejszego klienta. Branża oferująca nowatorskie sprzęty do rejestrowania obrazu z rozmaitych miejsc nieprzerwanie rozwija swe propozycje, które docierają do rozbudowanego grona użytkowników, zobacz: DJI Phantom 3 Standard. Wkomponowana kamera, w co wyposażony jest dron, umożliwia uzyskiwanie wysokiej jakości obrazu z miejsc, o jakich dawniej nie mogliśmy nawet marzyć. Sprawdzają się one głównie podczas większych eventów, kiedy możemy nagrywać obraz z powietrza. Rewelacyjna jakość rejestrowanego w ten sposób obrazu jest doceniana również przez fachowców, którzy mieli w swojej pracy do czynienia z rozmaitymi sprzętami. Ta seria dronów jest dla wielu strzałem w dziesiątkę, ponieważ jest funkcjonalna oraz bardzo poręczna. O plusach tego sprzętu najczęściej wypowiadają się sami użytkownicy, zostawiając swe komentarze na forach dyskusyjnych w internecie.