Współczesne gadżety

Do uwieczniania sportowych wyczynów na desce bądź bicyklu, nie wystarcza zwykła cyfrowa kamera, jaka po intensywnym użytkowaniu może dosyć prędko odmówić posłuszeństwa.

Zwłaszcza, jeśli filmowanie pozostaje w dłoniach osoby praktykującej sporty ekstremalne nie zaś postronnej. Dlatego też wybór kamery nie może być losowy.

Jeżeli chciałbyś przekazać komuś informacje na prezentowany temat, to wejdź na link i poczytaj szczegóły odnoszące się do tego zagadnienia – z pewnością go zaciekawią.

Wskazane jest zastanowić się nie tylko jak wytrzymałe powinno być oprzyrządowanie, ale także w jakich okolicznościach będzie użytkowane.

producent

Autor: yb putro
Źródło: http://www.flickr.com
Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Najważniejszą kwestią jeśli chodzi o kamery sportowe będzie obudowa. Powinna być ona wytrzymała a także wstrząsoodporna. Zobacz przykłady: . Jednostki, które do tego surfują (zatem mają styczność z wodą, powinny sprawdzić czy kamera jest wodoodporna czy ma w komplecie stosowną obudowę. Pewne z nich gwarantują nurkowanie z kamerą nawet na głębokość do 100 metrów. Poniektórzy fabrykanci dają w zestawie ponadplanowe obudowy, które sprawdzą się w przeróżnych krańcowych okolicznościach.
Dodatkowym istotnym atrybutem każdej dobrze opracowanej i przemyślanej obudowy, będzie wygoda obsługi, bez względu czy w rękawiczkach czy bez. W jakiejkolwiek sytuacji kamera powinna umożliwiać bezproblemowy dostęp do najistotniejszych opcji, nawet jeśli narciarz posiada grube rękawice. Na dobór kamery ma duży wpływ uprawiana dyscyplina. W ofercie producentów możesz spotkać drony DJI Phantom 3, które sprawdzą się w trakcie jazdy na rowerze bądź kamery na narty, które przyczepia się do gogli. To, który sport będzie preferowany, determinuje dobór mocowania, a tym samym rodzaju kamery.

Tak samo jak w przypadku obudowy, pewne kamery obejmują w komplecie dodatkowe uchwyty, dzięki jakim można przyczepić sprzęt do wielu miejsc dla przykładu ramy roweru, kasku bądź karoserii samochodu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*