Usługi pozycjonowania – szansa dla Twojego biznesu na zaistnienie w Sieci

Spółka Artefakt od 2005 roku specjalizuje się w promocji w Internecie, natomiast od 2008 roku w konsekwencji połączenia ze spółką Kombinet, także tworzeniem stron internetowych. W tym czasie firma zrealizowała dużo efektywnych kampanii promocyjnych stron www i sklepów internetowych oraz zbudowała wiele sprawnych i pięknych serwisów www.

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Pracownicy firmy to grupa specjalistów, którzy są na bieżąco z nowościami z branży. Z powodu dużego doświadczenia są oni w stanie wybrać narzędzia (producent narzędzi) zarówno efektywne jak i bezpieczne dla reputacji firmy. Znaczna kreatywność i profesjonalizm w pracy daje efektywne i zyskowne skutki. Artefakt proponuje usługi pozycjonowania, ePR, promocji, konsultingu oraz przygotowywania serwisów i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach zakłada takie działania jak dobór słów kluczowych, audyt strony, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych oraz stopniowe zwiększanie popularności serwisu. Jest to opcja dla firm pragnących zbudować lub wzmocnić swoją pozycję na rynku. Szczegóły na ten temat możesz znaleźć tu: pozycjonowanie stron Artefakt.

witryna www

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Kampanie promocyjne w Google Adwords przy wykorzystaniu reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google lub na wielu stronach współpracujących z Google. Takie rozwiązanie jest dobre do promocji usług rzadko wpisywanych w wyszukiwarce (np. niszowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to propozycja szczegółowej weryfikacji aktualnego stanu serwisu internetowego, opracowania rekomendacji optymalizacyjnych oraz diagnoza aktywności konkurencji w Internecie. Jest to dobry punkt wyjściowy dla firm, które nie maja pewności czy rozpocząć promocję swojej firmy w Internecie.

Dzięki wspólnego działania profesjonalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet powstała oferta projektowania i wdrażania stron internetowych w całości funkcjonalnych i zoptymalizowanych.

Jeżeli szukasz fascynujących informacji na ten temat, odwiedź okna schuco wrocław nas, a na pewno przeczytasz interesujące fakty.

Dobrze wykonany serwis WWW to ułatwione pierwsze kroki w Internecie.


Wyświetl większą mapę