Co oferuje firma LG na rynku telefonów? Jakie akcesoria możemy nabyć dla smartfonów LG?

Marka LG na rynku telefonów od paru lat wiedzie prym, obok takich marek jak HTC czy Samsung. Oprócz ciekawych modeli smartfonów, nabyć mamy możliwość bardzo dobre akcesoria.

Jakiś czas temu LG wypuściło na rynek smartfona G2. Okazał się on dużym sukcesem. Jego następca, LG G3, odróżnia się prostym, a jednocześnie innowacyjny, nowoczesnym wyglądem. Uwagę przykuwa także jego dużych rozmiarów ekran, wynoszący 5,5 cala. Smartfon jest wyposażony w fantastyczny aparat. Smartfon LG G4 to następny flagowy model wspomnianej marki. Ten telefon odróżnia się wyglądem. Firma postanowiła ulokować na pokrywie baterii cienką warstwę skóry. To sprawiło, że smartfon odróżnia się wśród konkurentów. Ponadto nie można mu odmówić bardzo dobrego ekranu. Warto wspomnieć, że barwy są czyste, wyraziste. Wreszcie LG G5, czyli najmłodsze dziecko koreańskiego producenta, cechuje się modułową konstrukcją. Nadto wyposażono go w świetnej jakości ekran o matrycy 5,3 cala. Warty zainteresowania jest także procesor, który jest niezwykle wydajny. Wśród smartfonów wytworzonych przez LG na zainteresowanie zasługuje LG Spirit LTE, sprawdź więcej: tutaj

komórka

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

.

Smartfon posiada Androida 5.0. Wyposażono go w wyświetlacz HD, lekko zagięty. LG Spirit LTE z wyglądu przypomina takie modele jak LG G3 czy G3s. Materiał, z którego zrobiono obudowę smartfona przypomina aluminium i wygląda naprawdę świetnie.

Jeżeli chcesz poznać omawiane zagadnienie też z innej perspektywy oraz szukasz pokrewnych wiadomości, to więcej zobaczysz w treści (http://kwit.com.pl/kompleksowa-obsluga-it/).

W przypadku tego modelu firma postawiła na ekran 4,7-calowy. Sporą zaletą smartfona jest wyświetlacz oraz dobry aparat.
Na rynku nie brakuje akcesoriów do smartfonów LG. Dobrze jest zajrzeć do Internetu, w którym zapoznać się można z bogatą ofertą. Wystarczy postawić na takie frazy jak „etui do LG G4 S” czy „akcesoria LG G2”. Na uwagę zasługują etui do LG G4 S czy LG G3, tzw. Quick circle – Sklep internetowy etuo.pl. Wyróżnia się ono tym, że posiada okienko, za pośrednictwem którego, bez otwierania klapki, możemy wykonać na smartfonie określone czynności, np. odebrać połączenie czy odczytać smsa.