Oświetlenie dobrane do potrzeb klienta

Dlaczego do mego mieszkania zdecydowałam się zakupić żarówki diodowe? Przede wszystkim dlatego, że stosując artykuły techniki LED mogę zaoszczędzić na energii nawet do 90% w stosunku do klasycznej żarówki.

pomysł - żarówka

Autor: mattwalker69
Źródło: http://www.flickr.com

Dzieje się tak, ponieważ żarówki Diodowe w ogóle się nie ogrzewają, zatem energia w ich przypadku spożytkowana jest tylko do produkcji światła. Prócz tego żarówki ledowe żyją o wiele dłużej, bo mniej więcej 45 tys. godzin, nie są wrażliwe na drgania albo warunki pogodowe oraz nie zawierają metali ciężkich, toteż są pod każdym względem bezpieczne dla naszego zdrowia jak i dla środowiska.

Za radą doradcy z branży elektrycznej zdecydowałam się na żarówki LED MR16, ponieważ zdołają one służyć jako zamienniki halogenów, pracując pod napięciem dwunastu wolt.

Jeśli chcesz, aby podobne artykuły pozostały Ci w pamięci na dłużej, sprawdź witrynę (http://www.alpaki.pl/alpaki-jako-biznes,3), do której link jest tu. Znajdziesz w tamtym miejscu bardzo podobne informacje.

Wielkość żarówek – 50 mm – sprawia, iż pasują do każdych standardowych oprawek halogenowych, tak więc nie będziemy musieli wymieniać starych opraw.

Do bawialni zakupiłam żarówkę LED MR 16 – 7,5 W 100-250 V – a więc news roku 2014, która to ma cokolwiek pękatą, matową szybkę wykonaną z plastyku. Wysyła ona dość miękkie, o szerokim kącie padania światło. W opisywanej żarówce Diodowej całkowicie usunięto drgania światła. Jest świetnie zrealizowana, pasuje do wszystkich gniazd. Poza tym trzeba stwierdzić, iż przedstawia się ona doskonale w każdej lampie, tak przy zapalonym, jak także przy wyłączonym świetle.

Żarówka diodowa LED G9

Autor: MAX-LED
Źródło: http://www.max-led.pl

Z kolei jeśli chodzi o żarówki łazienkowe i kuchenne, zdecydowałam się na żarówki LED MR 16 rodzaju 36 SMD 12 V. To szerokokątne, żarówki LED o ciepłej barwie światła, jedne z mocniejszych żarówek rodzaju LED które możemy zakupić teraz w sprzedaży. Zbudowano je z glinu, zawierają wkomponowane diody przesłonięte szybką IP 44.

Dlatego są dosyć odporne na wilgoć, więc nadadzą się także do łazienek albo kuchni. Zaś jako źródło światła punktowego do lampki biurowej, zamontowałam żarówkę diodową dającą raczej zimne, białe światło, co w przypadku lampki biurkowej nie sprawia w ogóle kłopotu.

Muszę powiedzieć, że jestem wielce usatysfakcjonowana moimi wyborami w owej kwestii, przede wszystkim z tego powodu, że nowo kupione żaróweczki nie emitują migocącego światła, co nader męczy wzrok, nie mówiąc o tym jak wiele zaoszczędzę pieniążków co też jest ważne. Zatem, technologia LED pozwala na sporą oszczędność energii, jest proekologiczna oraz nadzwyczaj przyjazna w użyciu.