Najlepsze telefony

W naszym serwisie internetowym wyszukasz nowościz dziedziny najnowszych technologii. Charakteryzujemy się artykułami bardzo wnikliwymi. Nasi autorzy posiadają długoletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja telefonu xperia c3 została podana. Nowy smartfon adresowany jest do fanów „selfie”. Jest to sprzęt średniej półki. Charakteryzuje się zamieszczonym na froncie aparatem fotograficznym. Ma wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu wyświetlany obraz jest na najwyższym poziomie.

Głównym punktem tego sprzętu jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 wybijany zegarem 1,2 GHz. Współgra on z 1 GB pamięci RAM a ponadto z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. Najnowszy smartfon dostępny jest w trzech następujących barwach: białym, czarnym i miętowym. Jego rynkowy debiut datuje się na sierpień. Chiny będą pierwszym państwem jego dystrybucji. Nie podano do tej pory ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Na stronie www mamy możliwość wyszukać przecieki na temat tlefonu iphone model 6. Jest to na tą chwilę najbardziej oczekiwana premiera bieżącego roku. Informacje znajdujące się w Internecie budzą dużo kontrowersji.

Telefon komórkowy ma charakteryzować się procesorem A8 wybijanym zegarem 2,6 GHz i ponadto (więcejna ten temat: http://grupapartner.pl) ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego przeróżne komponenty. Mogą się wydawać niektórym nawet nieco wyolbrzymione.

Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 musi podtrzymywać renomę serii. Ma za zadanie zasługiwać na tytuł następcy iPhone 5S. Nowe telefony komórkowe mają zadebiutować na rynku w trzecim kwartale tego roku.