Każdy laptop potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza te, które bywają używane w pracy

W Polsce mamy taką ustawę, że każdy laptop, który bywa wykorzystywany w firmach, musi posiadać legalny program.
Zapewne wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz ośmieszenia, na które wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie rzeczy wśród obywateli, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Teraz takie zachowania wydają się być już dosyć rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że komputery, które są w budynku i używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać legalne oprogramowanie, ale również legalny system antywirusowy. To niebywale istotne. Musimy trzymać na to fakturę oraz w momencie kontroli udowodnić, że wszystko jest w porządku. Jeżeli bierzemy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to oczywiście możemy liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani niczym wyjątkowi klienci.

Nie ma co zwlekać, takie niezwykłe okazje trzeba szybko wykorzystywać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę.

W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, żeby przeprowadzić kurs z nowego programu. Będzie to pewnie dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie zapewnia dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być również wykonane online.

Taka forma jest współcześnie dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, nie zapominajmy o tym, że powinniśmy dostać również gwarancję.