Home
Każdy marzy o domu wygodnym, pięknym, estetycznym oraz funkcjonalnym. Niekiedy natomiast nasze domy wymagają remontu, żeby spełniały nasze oczekiwania. Tymczasem w dobie dzisiejszej ludzie nie rzadko nie mają czasu na utrzymanie czystości w swoim mieszkaniu, w związku z tym coraz to częściej poszukujemy przydatnych rozwiązań.


https://sklep.euroglazura.eu/
Autor: Monolith, Marazzi
Źródło: Monolith, Marazzi
Jeśli mamy taras to dobrze by było dopasować do niego właściwe płytki. Pamiętajmy, że taras, przede wszystkim towarzyszący z ogrodem i obszarem dookoła domu, narażony jest zarówno na działanie atmosferyczne, jak i noszenie piachu, żwiru i pozostałego brudu, który może uszkodzić nasze płytki. Płytki na taras powinny być w związku z tym mrozoodporne, a też antypoślizgowe.

Na tarasie doskonale sprawdza się gres techniczny SIGNET 40 klinkier. Mamy na rynku mnóstwo wzorów i kształtów płytek antypoślizgowych oraz mrozoodpornych. Porowate czy też gładkie, kolorowe oraz jednolite. Kładąc płytki na tarasie trzeba zastosować dobrane uszczelnienia oraz izolacje, które ochraniają przed nabrzmieniami oraz Agencja Reklamowa Navy Blue pęknięciami. Płytki na tarasie są niewątpliwie bardzo przydatne i funkcjonalne.


Bardzo łatwo trzymać porządek. A co najważniejsze taras z płytkami wygląda na zadbany i elegancki. Płytki też są niezbędne do kuchni i łazienki (link do strony). W kuchni z reguły gotujemy, przygotowujemy codzienne jedzenie czy myjemy naczynia. Ściany oraz podłogi są w takim razie narażone na częste zalania czy zabrudzenia.

Mając płytki ścienne mamy pewność, że nie zostanie na ścianie trwałe ubrudzenie, które będzie wymagało częstych przemalowań ścian. Również łatwiej zachować czystość. Niezbędne są płytki ścienne także w łazience, ponieważ również ściany i podłogi narażone są na zalanie. Na rynku także jest bogactwo płytek ściennych, które nie tylko są przydatne, ale dodatkowo wyjątkowo ładne. Mamy do wyboru przeróżne płytki, ceramiczne i jednolite, oraz dodatkowo o różnych kształtach oraz wymiarach.