Home
Doświadczenie Kancelarii w prawie handlowym oparta jest między innymi na wieloletniej kooperacji z organami spółek.


Wspólnicy Kancelarii mają ugruntowaną praktykę w kompleksowym przygotowaniu specyfikacji potrzebnej do zaistnienia oraz działalności spółek (organizowanie zgromadzeń, przygotowywanie należytych uchwał organów spółek a także statutów organizacyjnych).
Kancelaria Prawa Gospodarczego Marek Wiński


W ramach bieżącej pomocy prawnej dla spółek Prawnicy Kancelarii rozwiązują problemy prawne podmiotu tak owe wewnętrzne, związane z pracobiorcami i związkami zawodowymi, jak także te zewnętrzne, z którymi styka się przedsiębiorstwo w powszedniej działalności (winski.pl/nowe-technologie-prawo-it.html). Są to sprawy sądowe z zakresu umów, prawa konkurencji, odszkodowań, ubezpieczeń, umowy IT itp. W zakres postępowań Kancelarii prawa gospodarczego wkraczają kwestie podatkowe mieszczące zagadnienia związane z działalnością osób prawnych. Wspólnicy Kancelarii świadczą usługi powiązane z kreowaniem, opiniowaniem jak też negocjowaniem umów oraz rozstrzygają ambarasy związane z niewykonaniem czy nienależytym zrealizowaniem umów w obrocie prawa cywilnego.


Kancelaria prawa gospodarczego zaświadcza usługi w zakresie chronienia umów a także wierzytelności, jak także trudni się windykacją długów (o Kancelarii Prawa Gospodarczego). Praktyka a także wiedza pozwalają radcom prawnym tworzącym Kancelarię na oferowanie wyjść zmierzających do osiągnięcia założonego przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem celu, bez wystawiania podmiotu na uszczerbki.
W rozwiązywaniu ambarasów prawnych jurystów Kancelarii cechuje wnikliwość oraz zdolność dokładnej analizy zleconych spraw.