Co wiadomo o telebimach? Sprawdzają się podczas festynów i innych tego typu zdarzeń. A czy mogą być groźne?

Telebim to przedmiot skonstruowany z diod ledowych, który ma możliwość emitować wielkoformatowy obraz. Telebimy gwarantują niczym nie zakłócane szanse przestrzenne i dynamiczne, gwarantują w tym samym czasie pokazywane dowolnych animacji i wyświetlany obraz telewizyjnego. Jednocześnie co niezwykle istotne, telebimy nie obligują do ponoszenia kosztów druku.

Continue reading

Taki telebim wspaniale się spisuje przy pokazywaniu wyników

Telebim posiada spore wykorzystanie

Nie ma znaczenia czy chcemy wyświetlać reklamy, pokazywać urywki jakiegoś filmiku czy pokazywać wyniki na istotnych turniejach sportowych. Wciąż pragniemy, żeby obraz okazał się wyraźny, dostrzegany z odległości, a patrzenie na niego nie może przemęczać naszych oczu. Przez to nierzadko w takich sytuacjach jest stosowany telebim, który bez żadnego kłopotu spełnia właśnie te zadania.

Continue reading

Ogromna skuteczność oraz różne zalety reklamy w autobusie

W jaki sposób funkcjonalnie i zręcznie zareklamować swój towar czy usługę?

Z pewnością trzeba wybrać najlepsza formę reklamy, która w bezproblemowy i prosty sposób dotrze do znaczącej grupy osób. Cudownym rozwiązaniem wydaje się być reklama w autobusie, z jednej niezmiernie łatwej przyczyny – taka reklama łatwo dociera do dużej grupy ludzi w każdym wieku.

Continue reading

Kiedy reklama na telebimie będzie najbardziej skuteczna i efektywna?

Reklama na telebimie jest aktualnie jedną z niesłychanie często wykorzystywanych form reklamowych. Coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie odmianę reklamy z jednego, niezmiernie prostego powodu – reklama wyświetlana na telebimach zdoła trafić do niezmiernie wielkiego grona odbiorców, bowiem nie można jej przeoczyć.

Continue reading

W dzisiejszych czasach normalne jest, że można obejrzeć filmy w jakości full hd

Kiedyś, gdy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać ani zatrzymać. Poza tym ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.

Continue reading