Home
Pieluchy nowej generacji. Nie bez powodu znalazły się w sprzedaży. Są doskonałą gwarancją zdrowego i równoważonego rozwoju malucha. Pieluszki bambusowe umożliwiają odpowiedniej zabezpieczyć skórę szkraba i zapewnić mu trochę więcej komfortu.
Koncepcja jest nadzwyczaj łatwa. Na zewnątrz jest mięciutki polar, przykryty od środka materiałem PUL. Skórka pociechy przywiera do antyseptycznego i antybakteryjnego bambusa. To zabezpieczenie zdrowszej troski bobasa. Dzięki pieluszkom bambusowym zapewnicie maluchowi wygodę, na jaką większa część z nas nie posiadała sposobności. Pieluszki bambusowe są niebywale chłonne i delikatne. Dzięki temu, że są to pieluszki zginane usychają szybciej aniżeli gotowe wkładki. Pieluszki ekologiczne to dalej najbardziej popularne pieluchy dla dzieci.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/
Pory gotowania i irytującego prania już na szczęście minęły i dzisiaj możemy radować się ślicznymi, banalnymi w zachowaniu pieluszkami ekologicznymi. Pieluszki z kieszonką (pieluszki z kieszonką na wielorazowepieluszki.pl) bardzo dobrze sprawdzają się u najmłodszych pociech, już od pierwszych chwil żywota, ale również u starszych, bowiem są bardziej chłonne. Są miękkie, chłonne i wielozadaniowe, służą zarówno jak pieluszka, ale też jako okrycie chroniące przed słońcem w parne dni, jako kocyk, podkładka, potwierdzają się też w kąpieli. Pieluszki bambusowe są bezproblemowe w użyciu. Mamy możliwość prać je tak, jak i wszelkie inne pieluszki już w temperaturze 60 stopni a po dodaniu do prania środka antybakteryjnego, możemy zniżyć temperaturę prania do 40 stopni.Sposobów składania pieluszek jest dużo, każdy znajdzie dla siebie najwygodniejszy, można np. zapinać pieluszki spinaczami . Nie musimy również prasować pieluszek, gdyż pieluszka, której nie wyprasowaliśmy jest bardziej chłonna. Pieluszki ekologiczne utworzone są z dużej jakości materiałów. Dwa krańce pieluszek zakończone są taśmowym obrębem, z kolei dwie krawędzie są starannie obszyte zwyczajnie, dzięki czemu pieluszki ekologiczne- zobacz dla przykładu http://www.wielorazowepieluszki.pl/pol_m_Pieluszki_Eko-jednorazowe-287.html są trwałe i nie rozwalają się obręby podczas prania. Pieluszki bambusowe chętnie użytkowane są jako wkładki do otulaczy z kieszonką.