Home
Lato to jest idealnym okresem na organizację przyjęć i imprez w plenerze. Bardzo chętnie zaczynają z tego korzystać rodzice, którzy mają możliwość, żeby zaplanować świetne urodziny na wolnym powietrzu, kiedy będzie ciepło to aż się nie chce przesiadywać w jakimś lokalu. Nieduży nawet ogród może się stać doskonałym miejscem do tego, aby urządzić świetną zabawę na wiele popołudniowych godzin, a tym więcej możliwości będzie, jeśli ogród będzie miał większą powierzchnię.


Truskawkowe tiramisu Baileys
Autor: Baileys
Źródło: Baileys
W takiej scenerii można pokusić się o wymyślenie jakiś interesujących konkursów i zabaw, lecz tak naprawdę przy dzieciach nawet to potrzebne nie będzie, bo potrafią się one świetnie bawić w każdych warunkach. Jeśli więc na terenie ogrodu będą jakieś zakamarki, w których będzie się można chować, zjeżdżalnie czy karuzele, to w praktyce przez kilka godzin nic im nie przerwie świetnej zabawy. A dorośli też mogą bardzo przyjemnie spędzić ten czas, bo urządzenie dzieciom takiej imprezy w ogrodzie będzie równocześnie świetną sposobnością aby również wraz z innymi rodzicami się spotkać.

Niezwykle ważnym elementem plenerowych przyjęć, czy to będzie typowa impreza dla dzieci, czy zaprosi się na nią dorosłych, jest menu. W letnie, upalne dni doskonale będą się sprawdzać różnego rodzaju desery owocowe (linkuję tutaj), koktajle oraz lody. Wykonane z aktualnie dostępnych owoców nie tylko będą wyśmienicie smakować, lecz mogą także dostarczyć sporej ilości tak potrzebnych naszym maluchom witamin. Należy również zadbać o wystarczającą ilość picia, tu bardzo dobre będą zwykłe soki owocowe, wody butelkowane, a także różnego rodzaju drinki bezalkoholowe (tipy.interia.pl/tag8194,przepisy-na-drinki-bezalkoholowe.html).


Dietetyczne tiramisu
Autor: Dr. Jacob's
Źródło: Dr. Jacob's
Jeżeli przyjęcie by dłużej trwało, to można też pomyśleć o czymś na ciepło, a nic lepszego nie będzie w plenerze, jak świeżo upieczona kiełbasa z grilla. Na grillu można się także pokusić o inne smaczne rzeczy, bardzo dużym powodzeniem się cieszą przykładowo różnego rodzaju szaszłyki, ryby czy inne delikatne mięsa. Inspiracji na ciekawe przygotowanie imprezy w ogrodzie jest jeszcze duża ilość, jeśli się tylko dobrze wszystko rozplanuje to będzie można bardzo ciekawie spędzić wolny czas.