Home

woda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
przekrój - sprzęt
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób nie wyobraża sobie życia bez wczesnej kawy. Również każdy amator napoju kawowego zauważa, że zrobienie smacznej kawy nie jest takim prostym zadaniem.
ceramiczny kominek
Autor: Arto Brick
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowym zadaniem wszelkich szpitali, nie tylko w Polsce, ale i wszędzie w Europie, jest ratowanie życia. Prócz tego mają jednak mnóstwo innych spraw narzuconych przez ustawy - na przykład utylizację odpadów.


Zwykle na odwiedzeniu doktora i leczeniu prawidłowo dobranymi lekarstwami się kończy.
zbiornik
Źródło: pixabay.com
Przydomowe oczyszczalnie ścieków cieszą się dziś coraz większym zainteresowaniem. Jest to nadzwyczaj wyśmienite wyjście dla ludzi, które mają domy jednorodzinne. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest rozwiązaniem niesłychanie praktycznym, wygodnym oraz prostym, aczkolwiek trzeba przyznać, że jest to na nieszczęście dosyć drogie. Niemniej jednak tego typu oczyszczalnie ścieków mają niemało zalet. Jakich?
porada
Autor: Zeke Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Koszty związane z korzystaniem z energii elektrycznej stanowią jedno z podstawowych obciążeń domowego budżetu. Czy jest możliwe je zredukować nie obniżając jednocześnie komfortu życia? Okazuje się, że to możliwe!
wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Jak wyglądałoby nasze życie, jakbyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To znaczy nie byłoby żadnych liczników i pomiarów, jakie mówią nam o określonych wartościach, lecz zamiast tego moglibyśmy przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może zabrzmi to zachęcająco, zwłaszcza dla tych, którzy nie preferują „zabawy” w żadne pomiary. Dla innych jednakże będzie to sytuacja dość kiepska, gdyż jak nie można czegoś zmierzyć, to trochę jak byśmy chodzili po lesie bez mapy i kompasu, lub jechali po nieznanym terenie bez świadomości, gdzie jesteśmy.
oczyszczalnia ścieków
Autor: NATT-at-NKM
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym, że wody są zanieczyszczone i w dodatku sami je zanieczyszczamy dlatego musimy pomyśleć o własnym wpływie na środowisko. Duża liczba osób mówi, że nic nie da, gdy pojedyncza osoba będzie działała ekologicznie i tu niestety leży najczęstszy błąd w rozumowaniu. Nie zmienimy całego świata, jeśli najpierw nie zmienimy własnego podwórka. W momencie, gdy nie mamy podłączenia do sieci wodociągowej, powinniśmy pomyśleć o własnej oczyszczalni ścieków.
ekologia
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kwestie powiązane z transportem i magazynowaniem rzeczy ogólnie znane są wszystkim. Wiadomo zwykle jak organizowane jest pakowanie, magazynowanie oraz etap segregowania produktów i różnego rodzaju paczek.