Home

finanse

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
statek wycieczkowy na morzu
Autor: Florian Christoph
Źródło: http://www.flickr.com
Chiny to państwo, które zajmuje kierowniczą pozycję potęgi gospodarczej na świecie. Kraj ten w zeszłych kilkunastu latach proponuje przedsiębiorcom oraz nabywcom opcje rozrostu zakresu praktyki komercyjnej w Polsce, europie oraz na rynkach światowych. Dużo przedsiębiorstw by pozostać na rynku i zwiększyć swoją jakość musi wyszukiwać innych źródeł zaopatrzenia. Trafnym wyborem jest na pewno import z Chin.
dotacje z UE
Prowadzenie własnego interesu nie jest prostą sprawą. Należy naprawdę wiele rzeczy zrobić. Musimy mieć na uwadze cała biurokrację. Bo prawda wygląda tak, że Polska niestety nadal biurokracją stoi. Kiedy chodzi o podatki, to warto mieć ludzi, którzy wiedzą o co chodzi. Bez sensu samemu męczyć się ze wszystkim, gdy brak nam na ten temat pojęcia.
Biznesmen w pracy
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny rynek pracy wykazuje tak dużą niestabilność, że te profesje, na które jeszcze kilka lat temu był popyt, dziś nie cieszą się już tak wielkim zainteresowaniem. Które więc zawody charakteryzuje obecnie największe zapotrzebowanie?
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek edukacji sporo osób myśli nad pracą w charakterze finansisty, maklera, pracownika banku lub osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, bo profesje te wiązane są często z powagą stanowiska oraz wysoką płacą i pewną pracą. Jednak żeby zostać przyjętym na kierunek związany z finansami i ekonomią, trzeba dobrze czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto iść na kierunki tego typu i co jeszcze można robić po kierunkach związanych z finansami?
poszukiwanie funduszy na swoją inwestycje
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zamierzasz uruchomić prywatne przedsiębiorstwo? Masz projekt i team zmotywowanych do działania osób? Twoim jedynym problemem jest kapitał? Już dziś dowiedz się jakim sposobem jesteś w stanie zdobyć różnorodne dofinansowania na otwarcie swojej firmy!
giełda
Autor: Christine Puccio
Źródło: http://www.flickr.com
Notowania spółek giełdowych zmieniają się parę razy w ciągu sesji

Kiedy posiadamy trochę luźnej gotówki i chcielibyśmy ją w coś inwestować, to musimy myśleć o giełdzie.