Home

kontrola

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
kierowca
Autor: Oleksii Leonov
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładna analiza czasu pracy kierowców to złożone i odpowiedzialne zadanie. Trzeba mieć na względzie specyfikę zajęcia kierowcy, który będąc pracownikiem mobilnym, realizuje swoje obowiązki z dala od siedziby przedsiębiorstwa. Dlatego też utrudnione jest dokładne ustalenie godziny, w której kierowca codziennie zaczyna i kończy pracę. Regularna rozliczanie czasu pracy kierowców powinna brać pod uwagę również przepisy które dotyczą bezpieczeństwa na drodze, a więc przepisów określających długość minimalnych przerw, przystanków i odpoczynków, oraz optymalnych czasów prowadzenia samochodu i pracy.
stal
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Produkcja konstrukcji stalowych to zaawansowane zagadnienie z kategorii przemysłu. Regularnie rosnący rynek nieruchomości – czy to mieszkaniowych, czy na przykład komercyjnych – powoduje, iż stal staje się coraz częściej wykorzystywana przy wszelkiego typu budowach, a ponadto wyposażeniach wnętrz. Chyba nikt nie może wyobrazić sobie budowy pokaźnych rozmiarów budynku bez konstrukcji stalowych, których zadaniem będzie między innymi podtrzymywanie całego budynku, a ponadto spowodowanie, żeby był on bardzo wytrzymały. Nie powinno to dziwić i warto zdawać sobie z tego sprawę.
wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Jak wyglądałoby nasze życie, jakbyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To znaczy nie byłoby żadnych liczników i pomiarów, jakie mówią nam o określonych wartościach, lecz zamiast tego moglibyśmy przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może zabrzmi to zachęcająco, zwłaszcza dla tych, którzy nie preferują „zabawy” w żadne pomiary. Dla innych jednakże będzie to sytuacja dość kiepska, gdyż jak nie można czegoś zmierzyć, to trochę jak byśmy chodzili po lesie bez mapy i kompasu, lub jechali po nieznanym terenie bez świadomości, gdzie jesteśmy.