Home

kontrola

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
stal
Autor: jasonwoodhead23
Źródło: http://www.flickr.com
Produkcja konstrukcji stalowych to zaawansowane zagadnienie z kategorii budowlanej. Regularnie rosnący rynek nieruchomości – czy to mieszkaniowych, czy to komercyjnych – powoduje, iż stal staje się coraz chętniej wykorzystywana przy różnego rodzaju budowach, a ponadto wyposażeniach wnętrz. Chyba nikt nie może wyobrazić sobie budowy pokaźnych rozmiarów budynku bez stalowych konstrukcji, których zadaniem będzie głównie podtrzymywanie całego budynku, a ponadto spowodowanie, żeby był on długo wytrzymały. Nie powinno to dziwić i warto zdawać sobie z tego sprawę.
wodomierz
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Jak mogłoby wyglądać nasze życie, gdybyśmy wszystko odbierali| „na oko”? To znaczy nie byłoby żadnych liczników i pomiarów, jakie mówią nam o pewnych wartościach, ale zamiast tego bylibyśmy w stanie przypuszczać, jaka jest wartość. Dla jednych być może zabrzmi to zachęcająco, zwłaszcza dla tych, którzy nie lubią „bawić” się w żadne pomiary. Dla innych jednakże będzie to sytuacja dość fatalna, ponieważ jak nie można czegoś zmierzyć, to troszkę jak byśmy chodzili po górach bez mapy i kompasu, albo jechali po nieznanym terenie bez określenia, gdzie właściwie się znajdujemy.