Home

fotografia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Obiektyw fotograficzny
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy producent profesjonalnych aparatów ma w swojej ofercie szereg obiektywów o różnym przeznaczeniu. Na rynku swoje produkty sprzedają również niezależni producenci, często mający sprzęt trochę gorszy jakościowo. Jednak od kilku lat zdecydowanie wśród nich zaczęła się wyróżniać firma Sigma.
Aparat fotograficzny
Autor: Marina del Castell
Źródło: http://www.flickr.com
Dobranie spełniającego oczekiwania prezentu dla kogoś, a w szczególności dla dziecka, jest nie lada kłopotem. Współcześnie świat opiera się na nieustannym rozwoju techniki, a najmłodsi coraz regularniej wybierają sprzęty takie jak komputery oraz aparaty, które widocznie pomagają w rozwinięciu każdej pasji. Przed kupnem określonego towaru warto zastanowić się nad korzyściami jakie dają.
gopro
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Od zawsze mamy pragnienie (być może nie wszyscy) wypróbowania swoich możliwości cielesnych jak też umysłowych. Można to czynić w różny sposób, chodząc po górach, biegając w maratonach lub pokonując jakieś niesamowite dystanse. We wszystkich tych działaniach poddajemy własny organizm testom nierzadko na granicy jego możliwości. Chyba właśnie to dochodzenie do granic naszych możliwości jest dla ludzi w największym stopniu pociągające. Jest to jedna z kluczowych ludzkich cech.
dron
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Bezzałogowe latające urządzenia używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak szybki rozwój nowych technologii spowodował, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Dzisiaj jakieś tanie drony kupi się już za kilkadziesiąt złotych. W takiej kwocie dostanie się niedużą zabawkę, jaka też tylko do zabawy posłuży. W kwocie pięciuset złotych można już kupić drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale w dalszym ciągu będą to zastosowania typowo amatorskie.