Home

fotograf

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
fotografia ślubna
Ślub to ważne wydarzenie dla wielu młodych osób i chcą oni zachować wszystkie wspomnienia z tego dnia. Problemem jest spora liczba ofert w internecie. Przeważnie bardzo trudno wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich dziesiątki! Jak dokonać właściwego wyboru?
jakość
Dużo osób lubi wykonywać fotki, aby zachować wspomnienia, wychwycić niesamowitą scenę czy choćby dlatego, aby w przyszłości móc pochwalić się tym przed przyjaciółmi.
dron
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Sterowane maszyny latające znane są od wielu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości przede wszystkim korzystało wojsko. Jednak szybki rozwój nowych technologii sprawił, że przed kilkoma laty sklepy zostały wprost zalane niedużymi powietrznymi statkami. Dzisiaj najtańsze drony kupi się już za kilkadziesiąt złotych. W takiej kwocie dostanie się niewielką zabawkę, która też tylko do takich celów będzie służyć. W cenie kilkuset złotych można już kupić drona, jaki będzie posiadał niedużą kamerę czy aparat, ale w dalszym ciągu będą to zastosowania typowo amatorskie.