Home

fotograf

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
fotografia ślubna
Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla wielu młodych ludzi i każdy chce zatrzymać wszystkie wspomnienia z tego dnia. Utrudnieniem jest wielka liczba ofert w internecie. Czasem bardzo trudno wybrać tę najtrafniejszą, skoro są ich setki! Jak dokonać najlepszego wyboru?
jakość
Dużo ludzi lubi wykonywać fotografie, by zachować wspomnienia, zarejestrować niezwykłą scenę czy chociażby dlatego, by później móc pochwalić się tym przed rodziną.
dron
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com
Bezzałogowe latające urządzenia używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak szybki rozwój nowych technologii spowodował, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zarzucone niewielkimi powietrznymi statkami. Dzisiaj jakieś tanie drony kupi się już za kilkadziesiąt złotych. W takiej kwocie dostanie się niedużą zabawkę, jaka też tylko do zabawy posłuży. W kwocie pięciuset złotych można już kupić drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale w dalszym ciągu będą to zastosowania typowo amatorskie.