Home

serwis

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
internet
Autor: Muhammad Rafizeldi
Źródło: http://www.flickr.com
Spółka Artefakt od 2005 roku funkcjonuje w branży marketingu internetowego, a od 2008 roku w efekcie połączenia ze spółką Kombinet, dodatkowo tworzeniem stron www. W tym czasie firma zrealizowała niejedną skuteczną kampanię promocyjną serwisów internetowych i sklepów internetowych oraz przygotowała dużo funkcjonalnych i ładnych serwisów www.
opony
Autor: iStock
Źródło: iStock
W Polsce panuje klimat umiarkowany, co oznacza, iż panują przeróżne warunki pogodowe – tak, jak częstokroć świeci słońce, tak samo częstokroć są opady deszczu (a w zimowe miesiące także śnieg) lub jest wietrznie. Na taką pogodę powinni być przygotowani i Polacy, i wszystkie sprzęty, na które wpływają te warunki. Zatem każdy Polak mający np. auto, wie, iż, aby przetrwał on tego typu pogodę, należy o niego troszczyć się w odpowiedni sposób.
serwis laptopów drLaptop
Autor: Cheon Fong Liew
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie istotną rolę pełni stały dostęp do cudów techniki, która bywa czasem niestety zawodna. Na szczęście wiele problemów z uszkodzonym komputerem oraz pozostałym wyposażeniem elektronicznym, mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani fachowcy, do których często warto zwracać się czasami po rady.