Home

kosz

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
kosze na śmieci
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby każdy zostawiał odpadki gdzie mu się podoba, to świat wokół nas wyglądałby strasznie. Jednak na szczęście tak nie jest, i zdecydowana większość ludzi postępuje z odpadkami jak należy, czyli wrzucając do koszy. Oczywiście zdarzają się osoby, które z powodu jakiegoś dziwnego oszczędzania wywożą śmieci do lasu, lecz złapane na tym zdarzeniu ponoszą dotkliwą karę. Jeśli się mieszka w jednorodzinnym bloku sytuacja jest bardzo prosta.
kosze na segregację śmieci
Autor: Matthias Buchmeier
Źródło: http://www.flickr.com
Segregowanie śmieci jest teraz coraz bardziej powszechne w większości gospodarstw domowych. Ludzie chcą troszczyć się o przyrodę, zatem bliżej interesują się zagadnieniem i zakupują specjalne zbiorniki na nieczystości, jakie pomagają w niniejszym zadaniu. Czasem jednak niezupełnie wiemy, do którego pojemnika wkładać papier, a do jakiego szkło. Z tej przyczyny na początek należy zapoznać się z typem oraz kolorem konkretnych pojemników, a dopiero potem zacząć segregację.