Home

zawód

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Praca biurowa
Autor: TAHRD NTNU
Źródło: http://www.flickr.com
System pracy w Naszym kraju nie uchodzi za pieszczotliwy. Ciężko, zwłaszcza młodym ludziom odnaleźć się w dorosłej, szarej realności. Niewiele etatów pracy prowadzi do skomplikowanych, paroetapowych dyskusji kwalifikujących i szczegółowej selekcji aplikantów. Niewielu z Nas, w dzisiejszych warunkach, pracuje w zawodzie. Z rej racji warto zaczerpnąć trochę informacji na temat potrzeb współczesnych kierowników i dowiedzieć się jak najszybciej zdobyć wymarzoną pracę.
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek edukacji sporo osób myśli nad pracą w charakterze finansisty, maklera, pracownika banku lub osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, bo profesje te wiązane są często z powagą stanowiska oraz wysoką płacą i pewną pracą. Jednak żeby zostać przyjętym na kierunek związany z finansami i ekonomią, trzeba dobrze czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto iść na kierunki tego typu i co jeszcze można robić po kierunkach związanych z finansami?