Home

zawód

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Praca biurowa
Autor: TAHRD NTNU
Źródło: http://www.flickr.com
System zawodowy w Polsce nie jest rozpieszczający. Coraz trudniej, szczególnie młodym ludziom znaleźć się w dojrzałej, szarej rzeczywistości. Niewiele miejsc pracy sprowadza do skomplikowanych, paroetapowych dyskusji kwalifikujących i dokładnej selekcji kandydatów. Mało kto, w dzisiejszych standardach, pracuje w zawodzie. Z tego powodu powinno się zasięgnąć trochę informacji w temacie potrzeb współczesnych kierowników i dowiedzieć się jak najszybciej zdobyć upragnioną pracę.
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek studiów wielu ludzi zastanawia się nad pracą w charakterze finansisty, maklera giełdowego, bankowca lub ubezpieczyciela, bo zawody te wiązane są często z szacunkiem i dużymi stawkami i gwarantowaną posadą. Ale aby dostać się na kierunek studiów związany z finansami i rynkiem, należy swobodnie czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto wybrać się na kierunek tego rodzaju i gdzie można pracować po kierunkach studiów związanych z finansami?