Home

firmach

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek studiów wielu ludzi zastanawia się nad pracą w charakterze finansisty, maklera giełdowego, bankowca lub ubezpieczyciela, bo zawody te wiązane są często z szacunkiem i dużymi stawkami i gwarantowaną posadą. Ale aby dostać się na kierunek studiów związany z finansami i rynkiem, należy swobodnie czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto wybrać się na kierunek tego rodzaju i gdzie można pracować po kierunkach studiów związanych z finansami?
wycena firm
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Otwarcie firmy i późniejsze jej rozwijanie to zupełnie naturalna kolejność, która spotykana jest u większości przedsiębiorców. Jednak prowadząc przez lata biznes, zyskując coraz to nowe zlecenia, kontrakty i klientów niektórzy przedsiębiorcy nie do końca będą się orientować, jak dużo ich firma będzie warta. Niekiedy tego typu pytanie pojawia się dopiero wówczas, gdy ktoś złoży ofertę kupna firmy. Spora część przedsiębiorców odmówi, gdyż będzie chciała dalej prowadzić swoją firmę, ale jakaś część na pewno się nad taką propozycją zacznie zastanawiać.