Home

firmach

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek studiów wielu ludzi zastanawia się nad pracą w charakterze finansisty, maklera giełdowego, bankowca lub ubezpieczyciela, bo zawody te wiązane są często z szacunkiem i dużymi stawkami i gwarantowaną posadą. Ale aby dostać się na kierunek studiów związany z finansami i rynkiem, należy swobodnie czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto wybrać się na kierunek tego rodzaju i gdzie można pracować po kierunkach studiów związanych z finansami?
wycena firm
Autor: istock
Źródło: istockphoto.com
Założenie własnej firmy i późniejsze jej rozwijanie to naturalna kolej rzeczy, która jest spotykana u wielu przedsiębiorców. Jednak rozwijając przez lata biznes, zyskując kolejne kontrakty, zlecenia i klientów niektórzy biznesmeni nie do końca będą się orientować, ile ich firma będzie warta. Niekiedy pytanie tego typu będzie się pojawiać dopiero wtedy, gdy ktoś złoży ofertę na kupno firmy. Spora część właścicieli odmówi, gdyż dalej będzie chciała prowadzić swój biznes, ale część z pewnością się nad tego typu ofertą zacznie zastanawiać.