Home

lot

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
dom wielorodzinny
Autor: INTEGER S.A.
Źródło: INTEGER S.A.
Jeżeli lubimy silne emocje, to z pewnością polubimy także sporty ekstremalne. A jeżeli do tego chcemy podzielić się naszymi wrażeniami ze znajomymi lub z całym światem, to dobrze będzie zakupić kamerę sportową i nagrywać własne wyczyny.


Od paru latu kamery sportowe są wyjątkowo popularne.
dron
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, ofiarowanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, wskazane jest zaznajomić się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada multum zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się klawisz pauzy, który w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.