Home

komputery

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
telewizor
Autor: skippyjon
Źródło: http://www.flickr.com
Dawniej, gdy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie można było nic sobie nagrać ani zatrzymać. Dodatkowo ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.
Telewizory marki Philips
Autor: Philips
Źródło: Philips
Współcześnie żyjący człowiek zwykle nie nie potrafi wyobrazić już sobie codzienności bez elektroniki. Rozmaite sprzęty otaczają ludzi zewsząd, zarazem ułatwiając życie i je utrudniając. W historii rozwoju urządzeń elektronicznych wyróżnia się kilka istotnych momentów. Było to przykładowo pojawienie się radia, telewizji i komputera.
Komputery
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Symmetric multiprocessing to pojęcie, które zwie wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest również formułowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne pozwala na większe podwyższenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niezwykle przydatne rozwiązanie.
Laptop z układem Fusion APU
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zakup używanych komputerów, jakie mają wysoką wartość użytkową jest tym na co w tym momencie przekonuje się mnóstwo osób i z tego względu, jeżeli sami chcemy posiadać pewność, iż na tym punkcie wszystko będzie tak jak należy, powinniśmy się przede wszystkim skoncentrować na tym, by zdecydować się na tę spółkę, w której możemy oczekiwać na sprawdzony osprzęt.
poradniki
Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych czasach bez znajomości użytkowania komputerów ciężko sobie poradzić, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia się to przydaje. Są one do znalezienia w większości domów i instytucji, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Lecz większość użytkowników umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś się w nim zepsuje, to nie będzie za bardzo wiedzieć co ma robić.