Home

komputery

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
telewizor
Autor: skippyjon
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli naprawdę się skupiać. Bo program był transmitowany raz, nie było powtórek, nie można było nic sobie nagrać albo zatrzymać. Dodatkowo ekran telewizora nie był duży i wszystko oglądaliśmy w czerni i bieli.
Telewizory marki Philips
Autor: Philips
Źródło: Philips
Współczesny człowiek bardzo często nie nie potrafi wyobrazić już sobie codzienności bez elektroniki. Rozmaite urządzenia otaczają człowieka zewsząd, zarazem ułatwiając życie i czyniąc je bardziej skomplikowanym. W dziejach rozwoju urządzeń elektronicznych wyróżnia się kilka ważnych punktów. Było to przykładowo pojawienie się radia, telewizji i komputera.
Komputery
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie oznacza wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest także definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne zezwala na większe podwyższenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to ogromnie przydatne rozwiązanie.
Laptop z układem Fusion APU
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Nabycie pozostających w obiegu komputerów, które mają dużą jakość to coś na co w tym momencie przekonuje się sporo ludzi i z tego powodu, jeżeli sami chcemy posiadać pewność, że na tym punkcie całość zachowane jest tak jak należy, musimy się głównie koncentrować na tym, żeby zdecydować się na taką spółkę, w której możemy oczekiwać na przetestowany osprzęt.
poradniki
Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych czasach bez znajomości użytkowania komputerów ciężko sobie poradzić, tak naprawdę we wszystkich dziedzinach życia się to przydaje. Są one do znalezienia w większości domów i instytucji, i używa się ich w zasadzie we wszystkim. Lecz większość użytkowników umie wprawdzie używać komputera lecz jeśli coś się w nim zepsuje, to nie będzie za bardzo wiedzieć co ma robić.