Home

użytkownik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
W każdej branży wymagane są konkretne prawidłowości dzięki jakim prościej jest – jak mówi znane powiedzenie - „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Właściwie wdrożone pozwalają na bezproblemowe działanie całej struktury przedsiębiorstwa. Są potrzebne, jak najważniejsze procedury. Pośród najbardziej znanych i obowiązkowych najistotniejsze to: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (czyli BHO) i szkolenia przeciwpożarowe. Skupmy się na tym drugim pojęciu, czyli na szkoleniach przeciwpożarowych (szkolenie BHP i ppoż- sprawdź). Najistotniejsza w tego typu materii jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Określana jest również Instrukcją przeciwpożarową albo Instrukcją pożarową. Jest to dokument nieodzowny, wymagany w trakcie pełnego okresu użytkowania budynku, to znaczy, od jego odbioru przez Państwową Straż Pożarną. Odnosi się to właściwie do budynków użyteczności publicznej.
fotos - firma
Autor: Creative Commons Uruguay
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze przed kilkunastu laty, gdy nikomu nie śniło się jeszcze o telefonach dotykowych, na rynku królowała niepodzielnie Nokia. Co prawda pozostali producenci próbowali z nią konkurować, jednak wychodziło im to przeciętnie.
olympus sz-30mr
Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Udane zdjęcia ze wspólnych wakacji czy rodzinnych spotkań to najlepsza pamiątka, jaką możemy sprawić sobie i swoim bliskim. Dzięki nim będziemy mogli w każdej chwili powrócić do wspaniałych momentów z przeszłości i przypomnieć sobie szczegóły, które już zdążyły ulecieć z naszej pamięci.