Home

użytkownik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Strażacy w akcji
Źródło: www.pixabay.com
W każdej branży niezbędne są określone prawidła dzięki którym łatwiej jest – jak mówi znane powiedzenie - „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Właściwie wdrożone pozwalają na dobre działanie całej struktury przedsiębiorstwa. Są nieodzowne, jak najistotniejsze procedury. Pośród najbardziej rozpoznawalnych i obowiązkowych prym wiodą: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy (czyli BHO) oraz szkolenia przeciwpożarowe. Skupmy się na tym drugim zagadnieniu, czyli na szkoleniach przeciwpożarowych (szkolenie BHP i ppoż dla firm - sprawdź). Najważniejsza w tego typu materii jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Określana jest też Instrukcją przeciwpożarową albo Instrukcją pożarową. Jest to dokument nieodzowny, wymagany w czasie pełnego okresu użytkowania budynku, to znaczy, od jego odbioru przez Państwową Straż Pożarną. Odnosi się to najbardziej do budynków użyteczności publicznej.
fotos - firma
Autor: Creative Commons Uruguay
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze przed kilkunastu laty, gdy nikomu się nie śniło o telefonach dotykowych, niepodzielnie na rynku panowała Nokia. Wprawdzie inni producenci jakoś z nią konkurowali, jednak średnio im to wychodziło.
olympus sz-30mr
Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Udane zdjęcia ze wspólnych wakacji czy imprez w gronie rodziny to najlepsza pamiątka, jaką możemy sprawić sobie i swoim bliskim. Dzięki nim będziemy mogli w każdej chwili powrócić do wspaniałych wydarzeń z przeszłości i przypomnieć sobie wszystkie ulotne detale.