Home

możliwości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
chmura danych
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Czy mamy miejsce w którym nasze pliki będą bezpieczne?

Im więcej posiadamy informacji i im ważniejsze wiadomości istnieją w nich zamieszczone, tym pilniejsze winno stać się dla nas znalezienie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mogli je przechowywać, tak aby nie były one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi nośnikami, które mają szansę ulec uszkodzeniu albo zaginięciu, możemy jeszcze zadecydować się na wirtualne miejsca, które są dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.
widok na opony w Lexusie
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Marketing to nierozłączny warunek sprzedaży każdego produktu. Rozwija się w niesamowitym tempie, wykorzystując najświeższe technologie i cały czas pojawiające się nowe środki przekazu.
Duża ilość firm korzysta w czasie codziennego funkcjonowania z mniejszego lub większego magazynu. Zwłaszcza firmy handlowe i produkcyjne jakieś magazyny przeważnie posiadają, ponieważ muszą gdzieś chować towary, wyroby czy surowce. W miarę rozwoju firmy często okazuje się, że zaczyna brakować magazynowej powierzchni, i w takim przypadku możliwe są dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest postawienie nowego, znacznie większego magazynu, w jakim wszystko będzie się mieściło.
pudełka
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
W Czasach, gdy rozliczenia za prąd wzrastają niemal z roczku na rok, jakikolwiek posiadacz domku, winien przeanalizować kwestię wspomagania się innowacyjnymi źródłami energii.
lokalne oczyszczalnie ścieków
Autor: caspermoller
Źródło: http://www.flickr.com/photos/caspermoller/2675050642/
Troska o ekologię powinna być czymś normalnym, naturalnym. Dzielimy przecież jedną planetę oraz na niej żyjemy. Wydaje się to takie łatwe, jednakże różne z tym bywa. Ot, na przykład typowe segregowanie odpadów może stanowić problem dla części z nas. A wystarczy po prostu kupić kilka koszy na odpady i wrzucać tam odpowiednie odpadki. Przecież to nic trudnego. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z tego, iż odpady to nie tylko śmieci, które każdy z nas produkuje, ale również ścieki.