Home

możliwości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
chmura danych
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Czy znamy miejsce w którym nasze dane będą bezpieczne?

Im więcej mamy plików i im ważniejsze wiadomości są w nich zamieszczone, tym pilniejsze powinno stać się dla nas znalezienie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je zarchiwizować, tak żeby nie zostały one stracone. Na szczęście poza zewnętrznymi dyskami, które mogą ulec uszkodzeniu albo zagubieniu, mamy szansę jeszcze zadecydować się na wirtualne miejsca, które są dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.
widok na opony w Lexusie
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Marketing to nierozłączny warunek sprzedaży każdego produktu. Rozwija się w niesamowitym tempie, wykorzystując najświeższe technologie i cały czas pojawiające się nowe środki przekazu.
Duża ilość firm korzysta w czasie codziennego funkcjonowania z mniejszego lub większego magazynu. Zwłaszcza firmy handlowe i produkcyjne jakieś magazyny przeważnie posiadają, ponieważ muszą gdzieś chować towary, wyroby czy surowce. W miarę rozwoju firmy często okazuje się, że zaczyna brakować magazynowej powierzchni, i w takim przypadku możliwe są dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest postawienie nowego, znacznie większego magazynu, w jakim wszystko będzie się mieściło.
pudełka
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
W epoce, gdy rozliczenia za prąd wzrastają niemal z roku na roczek, każdy właściciel domku, powinien przeanalizować zagadnienie wspierania się innowacyjnymi źródłami energii.
lokalne oczyszczalnie ścieków
Autor: caspermoller
Źródło: http://www.flickr.com/photos/caspermoller/2675050642/
Troska o ekologię musi być czymś zwyczajnym, naturalnym. Razem żyjemy przecież na jednej planecie. Wydaje się to takie proste, jednakże różne z tym bywa. Ot, np. typowe segregowanie śmieci będzie stanowić problem dla części z nas. A wystarczy po prostu nabyć kilka koszy na odpady oraz wrzucać tam wybrane odpadki. Przecież to nic trudnego. Należy jednakże zdawać sobie sprawę z tego, że odpady to nie jedynie śmieci, które każdy z nas produkuje, ale również ścieki.