Home

możliwości

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
chmura danych
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy gdzie przechowywać swoje dane?

Im więcej posiadamy plików oraz im ważniejsze wiadomości okazują się w nich zawarte, tym pilniejsze winno być dla nas znalezienie bezpiecznego miejsca, w którym będziemy mieli szansę je zarchiwizować, tak by nie stały się one utracone. Na szczęście poza zewnętrznymi dyskami, które mają szansę ulec zniszczeniu lub zgubieniu, możemy jeszcze zdecydować się na wirtualne miejsca, które są dla nas dostępne z każdego miejsca w świecie.
widok na opony w Lexusie
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Marketing to nierozłączny warunek sprzedaży każdego produktu. Rozwija się w niesamowitym tempie, wykorzystując najświeższe technologie i cały czas pojawiające się nowe środki przekazu.
Większość firm korzysta podczas codziennej pracy z mniejszego lub większego magazynu. Zwłaszcza firmy handlowe i produkcyjne jakieś magazyny przeważnie posiadają, gdyż muszą gdzieś trzymać towary, wyroby czy surowce. W miarę rozwoju firmy może się okazać, że brakuje magazynowej powierzchni, i w takim przypadku możliwe są dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest wybudowanie nowego, większego magazynu, w jakim wszystko będzie się mieściło.
pudełka
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
W epoce, gdy rozliczenia za energię elektryczną wzrastają bez mała z roku na rok, każdy posiadacz domu, winien rozważyć sprawę wspierania się alternatywnymi zasobami energii.
lokalne oczyszczalnie ścieków
Autor: caspermoller
Źródło: http://www.flickr.com/photos/caspermoller/2675050642/
Troska o ekologię musi być czymś normalnym, naturalnym. Dzielimy bowiem jedną planetę i na niej żyjemy. Wydawać by się to mogło takie łatwe, jednakże różne z tym bywa. Ot, np. typowe segregowanie śmieci może stanowić problem dla części z nas. A wystarczy przecież zwyczajnie zakupić kilka koszy na odpady i wrzucać tam odpowiednie odpadki. Przecież nie ma nic prostszego. Należy jednakże zdawać sobie sprawę z tego, iż odpady to nie jedynie śmieci, które każdy z nas produkuje, ale również ścieki.