Home

żywność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
certyfikacja
Autor: priceminister
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualny świat cały czas się zmienia. I nie chodzi tutaj wyłącznie o sprawy technologiczne, albowiem to wiadomo już od dawien dawna, że komputer kupiony dziś po roku z nowością już nie będzie miał zbyt wiele wspólnego. Rzecz jasna, będzie działać, lecz prędkość procesora czy wielkość dysku twardego po okresie 12 miesięcy w najnowszych komputerach będzie znacznie większa. Identycznie jest z żywnością, tutaj również zachodzą zmiany.
regał
Autor: Bernd Wiebus
Źródło: http://www.flickr.com
Magazyn jest pomieszczeniem służącym, mówiąc ogólnie, do składowania różnorodnych ładunków. Towary składowane w magazynie mogą być różnorodnej wielkości i masy, jak również mogą być z rozmaitych tworzyw. To do charakteru przechowywanego towaru dostosowuje się rodzaj całego pomieszczenia magazynowego, a także jego wyposażenie. Inaczej bowiem trzymane są metalowe narzędzia, a w inny sposób towary spożywcze o niedługim terminie zdatności do spożycia.