Home

podpis

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
podpisanie dokumentów o kredyt
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Tak to już jest, iż coraz częściej jesteśmy zmuszeni funkcjonować w e-rzeczywistości, istnieje coraz bardziej ważna potrzeba, ażeby się uwiarygodnić w pewien sposób. Obecnie, jednym z najbardziej zasadnych sposobów potwierdzenia swojej tożsamości w sieci jest podpis elektroniczny. Przez pewien czas jednakże nie można było mówić o tym, jako o czymś uniwersalnym, gdyż na terenie Unii Europejskiej nie istniało jednolite prawo odnoszące się do tej problematyki. Jednak choć mało osób zdaje sobie z tego sprawę, ale zmieniło się to w 2014 roku.
rozliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczając się z fiskusem jeszcze kilka lat temu podatnik zobligowany był do dostarczenia papierowego formularza PIT. Dziś PIT może być składany tak w formie tradycyjnej, jak i przez internet. Ten drugi sposób jest najprostszą jak też szybką odmianą rozliczenia fiskalnego, ponieważ umożliwia rozliczenie się z fiskusem bez konieczności opuszczania mieszkania.