Home

podpis

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
podpisanie dokumentów o kredyt
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Tak to się dzieje, iż coraz częściej musimy działać w e-rzeczywistości, istnieje coraz bardziej pilna potrzeba, ażeby się uwiarygodnić w pewien sposób. W dzisiejszych czasach, jednym z najbardziej zasadnych metod potwierdzenia swojej tożsamości w sieci jest podpis elektroniczny. Przez określony czas jednakże nie można było mówić o tym, jako o czymś uniwersalnym, bo na terenie Unii Europejskiej nie istniało jednolite prawo odnoszące się do tej problematyki. Jednak chociaż mało osób o tym wie, ale odmieniło się to w 2014 roku.
rozliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczając się z fiskusem jeszcze kilka lat temu każdy podatnik zobowiązany był do przekazania papierowego druku PIT. Dzisiaj PIT może zostać złożony tak w formie tradycyjnej, jak i przez sieć internetowa. Ten ostatni sposób jest najprostszą oraz najszybszą formą rozliczenia fiskalnego, gdyż umożliwia rozliczenie się z urzędem skarbowym bez konieczności wychodzenia z domu.