Home

podpis

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
podpisanie dokumentów o kredyt
Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Tak to się dzieje, iż coraz częściej jesteśmy zmuszeni funkcjonować w e-rzeczywistości, istnieje coraz bardziej pilna potrzeba, by się uwiarygodnić w jakiś sposób. Obecnie, jednym z najbardziej zasadnych sposobów potwierdzenia swojej tożsamości w sieci jest podpis elektroniczny. Przez pewien czas jednakże nie można było mówić o tym, jako o rzeczy uniwersalnej, gdyż na terenie Unii Europejskiej nie istniało jednolite prawo nawiązujące do tego tematu. Jednakowoż choć mało osób zdaje sobie z tego sprawę, ale zmieniło się to w 2014 roku.
rozliczenia
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczając się z fiskusem jeszcze kilka lat temu każdy podatnik zobowiązany był do przekazania papierowego druku PIT. Dzisiaj PIT może zostać złożony tak w formie tradycyjnej, jak i przez sieć internetowa. Ten ostatni sposób jest najprostszą oraz najszybszą formą rozliczenia fiskalnego, gdyż umożliwia rozliczenie się z urzędem skarbowym bez konieczności wychodzenia z domu.