Home

domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
gaz
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Praktycznie co roku w zimie słyszy się w mediach wiadomości, iż kolejna rodzina podtruła się gazem w swoim domu połączone z alarmującymi głosami dotyczącymi wykorzystywania tego źródła energii. Jednakże te informacje w żaden możliwy sposób nie zniechęcają ludzi do ciągłego wyboru właśnie gazu ziemnego, na główne źródło ogrzewania mieszkania.
dane
Autor: ell brown
Aktualnie wiele osób kładzie duży nacisk o dbałość o naturę. To ważne, ponieważ żyjemy w świecie, w którym składamy wokół siebie bardzo znaczne ilości śmieci.
Nature
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Oczyszczanie powietrza z pomocą nowoczesnych oczyszczaczy powietrza jest receptą nie tylko na kłopoty alergików cierpiących na sienny katar. Dzięki wykorzystaniu oczyszczaczy powietrza we własnym domu, wykluczyć możemy też inne często napotykane elementy uczulające, nawet takie, jakie towarzyszą nam poprzez cały rok, jak dla przykładu zwierzęca sierść, pył czy roztocza.