Home

domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
gaz
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Praktycznie co roku w zimie słyszy się w mediach wiadomości, iż kolejna rodzina podtruła się gazem w swoim domu połączone z alarmującymi głosami dotyczącymi wykorzystywania tego źródła energii. Jednakże te informacje w żaden możliwy sposób nie zniechęcają ludzi do ciągłego wyboru właśnie gazu ziemnego, na główne źródło ogrzewania mieszkania.
dane
Autor: ell brown
Aktualnie wiele osób kładzie duży nacisk o dbałość o naturę. To ważne, ponieważ żyjemy w świecie, w którym składamy wokół siebie bardzo znaczne ilości śmieci.
Nature
Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com
Oczyszczanie powietrza za pomocą dzisiejszych oczyszczaczy powietrza to recepta nie wyłącznie na problemy alergików cierpiących na sezonowy sienny katar. Dzięki wyzyskaniu oczyszczaczy powietrza w prywatnym mieszkaniu, wykluczyć można także inne często napotykane składniki uczulające, nawet takie, jakie towarzyszą nam poprzez cały rok, jak przykładowo zwierzęca sierść, pył lub roztocza.