Home

powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
zbiornik cisnieniowy
Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Szukasz zbiornika ciśnieniowego? Jest Ci niezbędne urządzenie do przechowywania powietrza albo gazu pod ciśnieniem? Planujesz zastosować w swojej firmie układy wymagające skompresowanego powietrza, a może chcesz mieć wymagających tego urządzeń w jadłodajni czy pub’ie?
dron
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Szukając nowomodnego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do fachowego filmowania z powietrza, wskazane jest zaznajomić się z wyrobem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma sporo zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez fachowych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby bez ryzyka zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.
Kolektory słoneczne
Autor: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Źródło: Klöber-HPi Polska Sp. z o.o.
Globalne ocieplenie to temat, który od dobrych paru lat jest bardzo „trendy”. Jednym spędza sen z powiek, dla innych natomiast jest zwykłą mrzonką. Jedno jest pewne - potrafi podzielić ludzi i być powodem nie tylko debat ale również szczeniackich kłótni. Ekolodzy twierdzą, że wzrost temperatury na Ziemi jest spowodowany działaniem człowieka, natomiast poważni naukowcy odpowiadają, że okresowe zmiany klimatu towarzyszą nam od zarania dziejów i nie ma dowodów na to, że człowiek może wpływać na globalny klimat. Niezależnie od tego, czy wierzymy jednym czy drugim, dbanie o nasze wspólne dobro powinno być naszą powinnością, jeżeli nie chcemy aby nasze dzieci i wnuki wychowywały się i żyły na wielkim śmietnisku.