Home

tworzywa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
materiały do opakowań
Autor: DiamondBack Truck Covers
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli nabywamy jakiś przedmiot, to najczęściej widzimy, że okazuje się być on spakowany w specjalne opakowanie. Od czasu do czasu jest to tylko folia, czasem kartonik, a jeszcze odmiennym razem plastikowe opakowanie, a wszystko to zależy od tego, jak łatwo można popsuć dany przedmiot i jak dużej osłony potrzebuje on podczas transportu.
odpady
Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy produkujemy nieczystości, zatem ich selekcja i zbiórka stały się naszym wspólnym problemem, jakiego rozwiązanie potrzebuje poparcia i zaangażowania całego społeczeństwa .
Pod kloszem
Autor: Repoort
Źródło: http://www.flickr.com/photos/repoort/321081988/
Czymże byłoby życie bez światła.Towarzyszy nam w każdej chwili życia i zapewnia nam świadomość bezpieczeństwa. Za dnia jest to światło słoneczne a kiedy zapada zmrok to nasze lampy dają nam blask. To ona sprawia, że odczuwamy pewność jak i spokój. Samo oświetlenie to połowa sukcesu, ponieważ jej dopełnieniem jest żarówka. Na łamach historii przedstawionych jest trzech twórców, którzy zapisali się jako twórcy żarówki, tymczasem najbardziej znanym jest Edison. Z czasem udoskonalone a także modyfikowane stały się ogólnodostępne a także konieczne do funkcjonowania ludzkości.