Home

opcje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
komputer
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Potencjał dzisiejszej informatyki jest niesamowity. Ale kilkanaście lat temu nie mieliśmy pojęcia, że tak wiele rzeczy będzie realne, a w dzisiejszych czasach umiemy stworzyć o niebo więcej, aniżeli mogliśmy sobie wyobrazić. Krok po kroku sprawiliśmy, że świat jest skomputeryzowany. Jeśli chodzi o superkomputery, to wtedy mowa o komputery kwantowe. To ten typ komputerów, które opierają się na kwantowych rozwiązaniach. Jednostką w tego typu komputerze nie jest bit, a kubit.
Rewolucja w świecie sprzętów nagrywających rozpoczęła właśnie kamera GoPro Black. Jest to nowa edycja wybieranej najczęściej kamery GoPro, czyli marki doskonałej, gwarantującej doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i niesamowite wrażenia wiążące się z jego odtwarzaniem. W tej wersji kamery pojawia się opcja korzystania z Wi-Fi, co jest następną zaletą tego firmowego, nowoczesnego sprzętu. Zalicza się on do najlepszych obecnie na rynku i długi czas nie znajdzie sobie odpowiedniego konkurenta.