Home

podatek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Legitymacja ubezpieczeniowa została już jakiś czas temu zlikwidowana przez ZUS. Współcześnie pracodawca musi każdego miesiąca dostarczać dokument, jaki potwierdza, iż posiadamy ubezpieczenie. Warto o tym pamiętać, ponieważ teraz to od pracodawcy mamy żądać dowodu ubezpieczenia i dowodu na to, że składki na ubezpieczenie są systematycznie odprowadzane. Niemniej brak takiego dowodu nie może być powodem nie przyjęcia pacjenta do doktora. Jeśli wybieramy się do lekarza i nie posiadamy takiego dokumenty, to powinnyśmy dostarczyć go w ciągu siedmiu dni.
prowadzenie firmy
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nawet jednoosobowa, malutka firma systematycznie musi prowadzić rozliczenia z urzędem skarbowym i zusem. W zależności od charakteru działalności i wybranej formy prowadzenia swojej firmy będą to nieco różne zobowiązania, bo inne podatki będzie płaciła osoba rozliczająca się w formie ryczałtu, a inne jeżeli ktoś będzie się decydował na książkę przychodów - rozchodów. Jednak w każdym przypadku te podatki i składki trzeba policzyć, i to trzeba wykonać dobrze, żeby uniknąć za jakiś czas niepotrzebnego tłumaczenia się w urzędach.
Financial Service Support
Źródło: http://www.fss-finanse.pl/
Od 1 stycznia 2004 r. postaci płacące podatek dochodowy od osób fizycznych są w stanie w zeznaniu jednorocznym pomniejszyć go o liczbę przekazaną na rzecz organizacji pożytku publicznego, ale nie więcej niż do wysokości 1% . Jest to nadzwyczaj prosty krok do pomocy organizacjom. Kto może tego dokonywać i jak?
zbiornik
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Czy spotkałeś się kiedyś z taką substancją jak adblue? Może pojęcie to nie jest obce osobom, jakie pasjonują się motoryzacją. Adblue jest to pewna substancja powodująca korozję, zmienia ona tlenki azotu w wodę oraz azot. W związku z tym niezmiernie znaczące jest magazynowanie ich w szczególnym zbiorniku. Obecnie zbiorniki na adblue są niesłychanie powszechne i bezproblemowo dostępne na rynku, toteż z pewnością nie będziesz mieć kłopotów z odnalezieniem owych zbiorników.
Program internetowy
Autor: Syed Ikhwan
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie łatwe jak nigdy do tej pory, jeżeli podczas uzupełniania deklaracji podatkowej skorzystają Państwo ze specjalnie uszykowanego przez nas narzędzia.