Home

podatek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Legitymacja ubezpieczeniowa została już jakiś czas temu zlikwidowana poprzez ZUS. Dziś pracodawca musi każdego miesiąca dawać dokument, który potwierdza, iż posiadamy ubezpieczenie. Powinno się o tym pamiętać, ponieważ teraz to od chlebodawcy mamy żądać dowodu ubezpieczenia oraz dowodu na to, iż składki na ubezpieczenie są regularnie odprowadzane. Jednak brak takiego dowodu nie zdoła być powodem nie przyjęcia pacjenta do lekarza. Jeśli wybieramy się do doktora i nie mamy takiego dokumenty, to powinnyśmy dostarczyć go w ciągu siedmiu dni.
prowadzenie firmy
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nawet jednoosobowa, malutka firma systematycznie musi prowadzić rozliczenia z zusem oraz urzędem skarbowym. W zależności od rodzaju działalności i wybranego sposobu prowadzenia swojej firmy mogą to być nieco różne zobowiązania, bowiem inne podatki będzie płaciła osoba która się rozlicza w formie ryczałtu, a inne jeśli ktoś będzie się decydował na rozliczanie w formie książki. Jednak w każdym przypadku te składki i podatki trzeba obliczyć, i to trzeba zrobić dobrze, żeby uniknąć za jakiś czas niepotrzebnego tłumaczenia się przed urzędnikami.
Financial Service Support
Źródło: http://www.fss-finanse.pl/
Od 1 stycznia 2004 r. postaci płacące podatek dochodowy od osób fizycznych zdołają w zaświadczeniu jednorocznym pomniejszyć go o kwotę ofiarowaną na rzecz instytucji pożytku społecznego, acz nie więcej niż do wielkości 1% . Jest to ogromnie banalny krok do pomocy organizacjom. Kto zdoła tego dokonywać i jakim sposobem?
zbiornik
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Czy spotkałeś się niegdyś z taką substancją jak adblue? Może pojęcie to nie jest obce osobom, jakie pasjonują się motoryzacją. Adblue jest to pewna substancja powodująca korozję, zmienia ona tlenki azotu w wodę oraz azot. W związku z tym niezmiernie znaczące jest przechowywanie ich w specjalnym zbiorniku. Dzisiaj zbiorniki na adblue są niezmiernie powszechne i łatwo dostępne na rynku, zatem bezsprzecznie nie będziesz mieć problemów z wyszukaniem owych zbiorników.
Program internetowy
Autor: Syed Ikhwan
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie PIT przez internet 2014 będzie banalne jak nigdy przedtem, jeżeli w czasie uzupełniania oświadczenia podatkowego skorzystają Państwo ze specjalnie przyszykowanego przez nas narzędzia.