Home

narzędzia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
www
Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Dotychczas nazwa dron była kojarzona szczególnie z przemysłem wojskowym. Często w informacjach słyszało się o czynnościach realizowanych przy użyciu samochodów bezzałogowych. Jakiś czas temu sprzęty te przeznaczone były wyłącznie dla ekskluzywnego grona. Obecnie drony tworzy się też do powszechnego użytku. Dotarły również do nas.
dron
Autor: Dave Lauretti
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba wyłania się miłośników dyscyplin sportowych zaliczających się do wyczynowych, co raczej związane jest z faktem tego, iż ludziom w obecnych czasach zależy głównie na tym, aby w pewnych dyscyplinach się pokazać z jak najlepszej strony bądź także bez przerwy czuć adrenalinę. Z tej przyczyny, dziedziny, które pewien okres czasu do tyłu nie były znane znacznemu gronu ludzi aktualnie chwalą się wyjątkowo dużym poważaniem. Co będzie w dodatku znaczące, będą to takie dyscypliny, które faktycznie sportowcom umożliwiają się realizować na paru obszarach.
lampa
Autor: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Styczniki są na o dzień zastosowywane do łączenia różnorodnych sieci. To swego rodzaju spinacz z silnikiem elektromagnesowym oraz obwodami głównymi. Odznaczają się naprawdę dużą trwałością, a również liczną częstotliwością łączeń.
figurki 3D
Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz bardziej popularne staje się skanowanie 3D. Jednakowoż technologia idzie bardzo naprzód, stąd też coś, co kiedyś było wręcz nie do ogarnięcia, na dzień dzisiejszy zostaje wręcz powszechnością, albo czymś, co nikogo nie zszokuje. Czym faktycznie jest skanowanie i wydruk 3d? To nic innego, jak akcja nad kopiowaniem rzeczy przestrzennych. Sama możliwość skanowania 3D jest wspaniała, gdyż dzięki niej można osiągnąć cyfrowy obraz przedmiotu, jaki funkcjonuje w rzeczywistości. Posiadając model przestrzenny na dysku komputera można oddać go obróbce czy edycji, zapisaniu kopii i potencjalnego wydruku, także w postaci przestrzennej.