Home

gospodarka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
pole wypielęgnowane przez kultywator
Autor: Kathy Zinn
Źródło: http://www.flickr.com
Sądzi się, że praca w polu jest bardzo mało opłacalna. Dopłaty dla rolników są coraz niższe, a opłaty utrzymania własnej gospodarki stale rosną. Czy da się odwrócić tę sytuację?
beton
Autor: Groume
Źródło: http://www.flickr.com
Piasek od zarania był wykorzystywany jako materiał budowlany, czy to przy wystawianiu małych lepianek czy jako jeden z elementów spajających ogromne budynki. Dziś jest wykorzystywany głównie jako kruszywo lub, gdy jest wysokiej jakości jako składnik w produkcji szkła.
oszczędności
Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Co to bywa podajnik kubełkowy - w jakiego typu dziedzinie gospodarki się go stosuje i jakie jest jego zadanko? A przenośnik łańcuchowy? Do jakich rzeczy się go używa i co ma wspólnego z napomkniętym podajnikiem kubełkowym? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez problemiku wynajdziesz w naszym nowym felietonie!
Komputer
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny w zdecydowany sposób wpłynął na postęp całych społeczeństw. Przez niego rozwinęła się gospodarka, ekonomia i przemysł. W znaczący sposób wpłynął także na życie jednostek oraz ich funkcjonowanie. W dość wyraźny sposób uproszczono i uefektywniono sporo prac oraz działań, jakie obywatele wykonywali oraz wykonują zarówno w domu jak i w pracy.
stacja paliw
Autor: Pic Basement
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie konsumujemy niezwykle dużo energii oraz paliw, tak w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych. Z racji trendów ekologicznych poszukujemy takich podejść, jakie jak najmniej wpływają na przyrodę. Sądzi się, iż takowym ekologicznym paliwem może być gaz ziemny.
Transport kolejowy
Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Transport bezsprzecznie od bardzo wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która bezsprzecznie posiada duży potencjał. Eksperci także w szeregu przypadków potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży w wielu przypadkach przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to na pewno nadzwyczaj atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu bez wątpliwości znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy w wielu przypadkach pomimo tego jest niezwykle niestabilna.