Home

dysk

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
chmura
Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com
Jak chcemy archiwizować pliki?

Każdy trzyma na komputerze jakieś istotne informacje, które szczególnie chroni oraz nie chce dopuścić do ich zniknięcia. Przez to niejednokrotnie posiadamy je zapisane nie tylko na komputerze, ale też na różnych nośnikach informacji. Mimo wszystko dobrym rozwiązaniem okazuje się być także wpisywanie tych danych poza różnymi nośnikami, w miejscu gdzie nic im się nie może przydarzyć, a do którego my będziemy mieli nieograniczony dostęp z każdego miejsca.
przed komputeren
Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com
W XXI stuleciu życie bez komputera bądź tabletu byłoby naprawdę trudne. Dzięki rozmaitym programom, a w szczególności dzięki dostępowi do internetu nasze powszednie życie staje się o dużo prostsze. Bez wychodzenia z domu można kupić gustowny czerwony kardigan albo nawet leki na receptę, jak również załatwić mnóstwo urzędowych formalności. Kiedy ktoś nie interesuje się informatycznymi innowacjami, to wystarczy mu najprostszy typ urządzenia. Zasadniczo wydawanie kilku wypłat na supernowoczesny notebook zazwyczaj bywa bezsensownym działaniem, szczególnie że niektórzy użytkownicy chcą ponadto zainwestować w kupno droższych aplikacji.
Laptop Samsung
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem pół pracy dyplomowej przez awarię laptopa. Wina za brak kopii zapasowej oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z dysku jest niczym śmierć kundla, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.