Home

marka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Motorola
Autor: Mark Rimmel
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza rzeczywistość rozwija się w dynamicznym tempie. W zasadzie każdego tygodnia dowiadujemy się o wyjściu na rynek zupełnie nowej, innowacyjnej technologii, zmieniającej oblicze naszej codzienności. Odpowiedni ludzie – mowa oczywiście o technologach i specjalistach w dziedzinie komputerowej - ciągle wymyślają nowe rozwiązania, polepszające jakość oraz komfort życia ludzi na całym świecie.
telebim
Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim to narzędzie skonstruowany z diod led, który może pokazywać ogromny obraz. Telebimy obiecują niczym niezmącone możliwości w przestrzeni i aktywne, zapewniają równocześnie pokazywane wybranych animacji i wyświetlany obraz telewizyjnego. W tym samym czasie co niezwykle ważne, telebimy nie obligują do ponoszenia kosztów druku.
Domeny
W tych czasach firma, która nie istnieje w internecie, nie istnieje wcale. Nic więc dziwnego, że jednym z najistotniejszych sposobów zaistnienia, realizowanych przez przedsiębiorców, jest wdrożenie porządnej strony internetowej określonej marki. Tutaj kluczem jest wybór właściwej domeny, to znaczy adresu strony www, z którym od tego czasu będzie identyfikowana dana firma. Jest to o tyle ważne, że może mieć duży wpływ na sukces lub porażkę danego przedsięwzięcia.