Home

monitor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni wciąż szukają najbardziej skutecznych postaci promocji i rozwiązań, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszego grona konsumentów, którzy mogliby okazać zainteresowanie proponowanymi przez nich towarami lub usługami. Stosuje się mnogie narzędzia, sięga się po się media oraz urządza różnorodne kampanie promocyjne, żeby tylko przyciągnąć zainteresowanie ewentualnych klientów.
Laptop Samsung
Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem pół pracy dyplomowej przez awarię laptopa. Wina za brak kopii zapasowej oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z dysku jest niczym śmierć kundla, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów które oglądałem będąc sam w pokoju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.