Home

technologie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Metal, blacha szczotkowana
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Odlew w swojej najprostszej formie polega na kształtowaniu elementów metalowych, jakie będą proste w dalszej obróbce.


Odlewanie jest technologią uzyskiwania rzeczy z pomocą napełniania form ciekłym metalem.
element
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kolejna generacja procesorów różni się bardzo od poprzedników. Z tego powodu wymagać też będzie nowych, dostosowanych płyt, które będą umiały wykorzystać nowe technologie i możliwości.
energia odnawialna
Źródło: pixabay
Od pewnego czasu coraz częściej słyszy się o odnawialnych źródłach energii jako doskonałej alternatywie dla klasycznych mediów. Nawet w naszym klimacie część metod doskonale będzie się sprawdzać, mimo mroźnych zim i czasami niewielkiej ilości słońca w ciągu dnia.
duży ekran LED
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Ekran led to bez wątpienia ułatwienie dla wszelakich amatorów atrakcji na wielkim ekranie na które można sobie pozwolić w domu. Obraz który oferują aktualnie osiągalne w sklepach ekrany umożliwia na pełny komfort korzystania, pozwalający również bardzo wymagającym pasjonatom radować się wspaniałym obrazem o bardzo dogodnych rozmiarach a wśród nich modeletakie jak godne polecenia o przekątnej ekranu 60 cali (152 cm).
obsługa klienta
Autor: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczny system obsługi klienta polecany jest dla obiektów i sieci firm, w których najistotniejszym drogowskazem działalności jest obsługiwanie klienta. Obecnie trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie w poszczególnych branżach dokładnie bez takiej technologii. Jest to rozwiązanie bardzo nowoczesne. Robi podsumowanie oprogramowania, które wykorzystuje najbardziej innowacyjne technologie z techniką elektronicznych kart zbliżeniowych oraz systemami kontroli dostępu.