Home

natura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
kierowcy
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
W tym tekście pragniemy przybliżyć rolę, którą odgrywa automatyka w przemyśle, z uwzględnieniem funkcji, jaką obecnie pełnią moduły peryferyjne.


automatyka przemysłowa jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów inżynierii elektrycznej.
ekologia
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, po okresie zachłyśnięcia się propozycjami nowoczesnej nauki, dużo częściej skłaniają się do korzystania z dobrodziejstw przyrody. Dużą popularnością charakteryzują się chociażby kosmetyki produkowane z zupełnie naturalnych składników czy jedzenie pochodzące z organicznych upraw.
rynek w Gdańsku
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Trzebnica to siedziba ciszy i aktywnego wypoczynku, w pasie malowniczych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj odszukają coś dla siebie zarówno pasjonaci duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i czynnego wypoczynku, bowiem okolice miasta to wymarzone miejsca na wędrówki piesze, przejażdżki rowerowe. Trzebnica i jej przyległe obszary ma wielki potencjał inwestycyjny, który prężnie się rozwija. Rozkwit dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia miejscowej ludności – sztuki, aktywności fizycznej, gospodarki, edukacji dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma udokumentowane położenie uzdrowiskowe spełniające normy zdrowotne a także, wyróżniki sanitarne powietrza.
środowisko naturalne
Autor: Future PR
Źródło: Future PR
Dzisiaj bardzo dużo mówi się o potrzebie segregowania śmieci. Ten nieduży wysiłek, jaki może podjąć codziennie każdy człowiek, może bardzo przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Chyba nie jest wielką tajemnicą, że stan naszego środowiska nie jest dobry, dlatego właśnie każdy człowiek powinien dokładać wielu starań aby poprawiać stan środowiska naturalnego. Jeżeli mieszkasz w bloku, bez wątpliwości zamiast jednego kontenera na śmieci niedawno pojawiły się pojemniki do segregacji. Można segregować wytwarzane codziennie śmieci.