Home

przyroda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ekologia
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie, po momencie zachłyśnięcia się propozycjami dzisiejszej nauki, o wiele częściej skłaniają się do korzystania z darów przyrody. Wielkim zainteresowaniem charakteryzują się między innymi kosmetyki produkowane z całkiem naturalnych składników czy jedzenie pozyskiwane z organicznych upraw.
rynek w Gdańsku
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Trzebnica to miejsce ciszy i aktywnego relaksu, w pasie malowniczych Wzgórz Trzebnickich. Tutaj znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy duchowej odnowy, spokojnych miejsc i ciszy, jak i aktywnego wypoczynku, bowiem pobliskie tereny miasta to idealne punkty na wycieczki piesze, przejażdżki rowerowe. Trzebnica i jej przyległe obszary posiada ogromny potencjał inwestycyjny, który dynamicznie się rozkręca. Rozwój dotyczy wielu dziedzin i obszarów życia lokalnej społeczności – sztuki, aktywności fizycznej, nieruchomości, edukacji dzieci i młodzieży, bezpieczeństwa, infrastruktury drogowej, obszarów wiejskich, komunikacji i wielu innych. Trzebnica ma potwierdzone warunki bioklimatyczne spełniające normy zdrowotne oraz, atrybuty medyczne powietrza.