Home

Przedsiębiorstwa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Przepompownia ścieków
Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym kolejnym rokiem coraz większą uwagę poświęca się dbaniu o otoczenie. Segreguje się odpady, poszukuje odnawialnych źródeł energii, a nawet walczy się ze ściekami. Te ostatnie stanowią ogromny problem, ponieważ nadal zdarza się tak, że są wypuszczane na dziko, a szamba na nieczystości okazują się źle zabezpieczone i przeciekają.
Materiał jeansowy
Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Co to dokładnie bywa system HACCP i jakie ma w posiadaniu zasady? Czym dokładnie są skróty BRC oraz IFS i jakiego typu bywają ich rozwinięcia? Pragnąłbyś dowiedzieć się o tech skrótach czegoś więcej? Tak? Rewelacyjnie! W naszym napisanym dzisiaj felietonie opowiemy Tobie o nich, wyłącznie w dobry sposób odczytaj ten artykuł!
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim podejmie się decyzję o wyborze kierunku edukacji bardzo wiele osób zastanawia się nad pracą w w roli specjalisty od finansów, maklera, bankowca lub osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, bo zawody te kojarzone są często z szacunkiem i dużymi pieniędzmi i pewną pracą. Jednak żeby dostać się na kierunek związany z finansami i gospodarką, koniecznie należy swobodnie czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto iść na kierunki tego typu i gdzie można pracować po kierunkach związanych z finansami?