Home

Przedsiębiorstwa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/renewables.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Przepompownia ścieków
Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym kolejnym rokiem coraz znaczniejszą uwagę poświęca się ekologii. Segreguje się odpady, szuka odnawialnych źródeł energii, a nawet walczy się ze ściekami. Te ostatnie są ogromnym problemem, gdyż wciąż zdarza się tak, że są wypuszczane na dziko, a szamba na nieczystości są słabo zabezpieczone oraz nieszczelne.
Materiał jeansowy
Autor: Anita Hart
Źródło: http://www.flickr.com
Co to dokładnie bywa system HACCP i jakie ma w posiadaniu zasady? Czym dokładnie są skróty BRC oraz IFS i jakiego typu bywają ich rozwinięcia? Pragnąłbyś dowiedzieć się o tech skrótach czegoś więcej? Tak? Rewelacyjnie! W naszym napisanym dzisiaj felietonie opowiemy Tobie o nich, wyłącznie w dobry sposób odczytaj ten artykuł!
rezerwy emerytalne
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim wybierze się kierunek edukacji sporo osób myśli nad pracą w charakterze finansisty, maklera, pracownika banku lub osoby zawodowo zajmującej się ubezpieczeniami, bo profesje te wiązane są często z powagą stanowiska oraz wysoką płacą i pewną pracą. Jednak żeby zostać przyjętym na kierunek związany z finansami i ekonomią, trzeba dobrze czuć się w przedmiotach ścisłych. Czy warto iść na kierunki tego typu i co jeszcze można robić po kierunkach związanych z finansami?